بلاگ

دستورالعمل های ایجاد خط انتشار برای یک مجله

در این مقاله آموزش کورل ، ما نحوه ایجاد تصاویر تحریریه برای مجله را بررسی خواهیم کرد و شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم تا زمانی که در سطح آموزش کورل حرفه ای شوید.
چه چیزی آن را به تصویر خوبی از سیستم تبدیل می کند؟
شخصاً ، طبق سرمقاله سرمقاله آموزش کورل ، موفقیت یک تصویر عالی معمولاً به این بستگی دارد که آیا مدیر هنری یا سردبیر یک مجله یا روزنامه می فهمد تصویرگر چه چیزی را می تواند به داستان اضافه کند. این فقط یک تصویر جالب با متن نیست ، گرچه واقعاً خوب است. این ممکن است به این دلیل باشد که ویرایشگر برای پر کردن صفحه به “چیزی” نیاز دارد ، نه به این دلیل که تصویر خود دلیل دارد.
چون اتفاقاً خوش شانس هستم که می توانم با مشتریانی کار کنم که واقعاً قدرت تصاویر را درک می کنند.
این نوع همکاری به تصویرگران درجه خاصی از آزادی کار را می دهد. طبق آموزش کورل مقدماتی ، مشتریان به شهود هنرمند اعتماد می کنند و به آنها اجازه می دهند سبک خاص خود را بیان کنند. آزادی خلق آثار موفق برای مجلات نیز به درک تصویرگر بستگی دارد که نقش تصویرگر نشان دادن موضوع مقاله است ، نه فقط ایجاد آثار هنری برای خود ، در حالی که سبک خود را به عنوان یک هنرمند حفظ می کند. این کمتر از پشتیبانی از داستان با تصاویر بر اساس موضوع مقاله است. به عبارت دیگر: ارتباطات.
ابزارهای معاملاتی و روشهای مدیریت
ابزار من در این زمینه ابزارهای سنتی ، نرم افزار و ابزارهای گرافیکی دیجیتال ، دوربین و قهوه است. پس از بحث در مورد نکات اصلی با مدیر هنری یا سردبیر ، من معمولاً به کافی شاپ محلی می روم تا مقاله را بخوانم و تحلیل کنم. بیشتر اوقات ، قبل از ورود به نرم افزار طراحی ، ابتدا پیش نویس را مطابق با آموزش کورل اساسی در دفترچه یادداشت می خوانم و می کشم.
رنگ آمیزی
برای این منظور ، از PHOTO-PAINT Coral و تبلت Wacom برای انتقال به ابزارهای دیجیتال استفاده کردم.
پس از تنظیم عرض و ارتفاع آثار هنری ، گفتگوی تصویر جدید را در مقدمه آموزش کورل Corel PHOTO-PAINT (پرونده> جدید …) یا (CTRL + N) باز کردم. اندازه و وضوح تصویر را روی 300 dpi تنظیم کردم و فضای رنگی RGB را انتخاب کردم. سپس خونریزی 5 میلی متری اضافه کردم.
مدیریت رنگ
اگر مشتری جدیدی دارم ، همیشه از آنها می پرسم که آیا تصاویر RGB یا CMYK و مشخصات رنگی را که می خواهند دوست دارند؟ اگر آنها از نمایه رنگ استفاده کنند ، من از همان شاخص استفاده می کنم یا بعداً آن را به CMYK تبدیل می کنم. وقتی صحبت از مدیریت رنگ می شود ، نباید پیچیده تر باشد.
اگر مشتریان می خواهند تصاویر را با فرمت RGB دریافت کنند ، عمدتا sRGB یا Adobe RGB 1998 هستند. بعضی از پروژه ها به CMYK منتقل می شوند ، اگر آنها به CMYK نیاز داشته باشند ، من دوست دارم از مشخصات رنگی مشابه استفاده کنم ، زیرا قطعاً رنگ را مطابق انتظار به پایان می رسانم. وقتی بعداً تصویر را به عنوان یک فایل tiff صادر کردم ، مطمئن می شوم که نمایه رنگ در کادر گفتگوی صادرات انتخاب شده باشد.
این اطمینان می دهد که رنگهای آموزش کورل مقدماتی برای همه برنامه ها از جمله همه برنامه های استفاده شده توسط مشتریان و شرکت های چاپ بعدی یکسان به نظر می رسند. سپس روی تأیید کلیک کنید. به همین دلیل ، من فقط Adobe RGB 1998 را انتخاب کردم ، زیرا فضای رنگی Adobe RGB 1998 بیشتر از sRGB است و می تواند بهتر به CMYK تبدیل شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید