بلاگ

در میان ما به Among Us به Super Smash Bros. Ultimate اضافه شد

با تشکر از مطالب جدید فروم بازی Super Smash Bros. Ultimate،، اکنون می توانید از Crewmates Among Us به عنوان مبارز در این بازی استفاده کنید.

Super Smash Bros. Ultimate،میزبان شخصیت های شاخص بسیاری از سراسر دنیای بازی است. خواه این شخصیت ها مانند ماریو ، زلدا و ساموس از نینتندو باشند ، یا مانند بانجو-کازویی ، کلود یا استیو ماین کرافت. اما جالب است بدانید که تاکنون هیچ مبارز از یک بازی مستقل نتوانسته است راه خود را به این بازی پیدا کند.

البته به لطف تلاش سازندگان این بازی ، استفاده از برخی شخصیت های محبوب بازی هایSuper Smash Bros. Ultimate، کار می کند معروف است ، به تازگی شخصیت بین ما یا Crewmate را به بازی اضافه کرده است. در میان ما اخیراً به لطف دهان به دهان در فضای مجازی بسیار محبوب شده است.

این ماده در واقع شکل ظاهری شخصیت Pac-Man را به Crewmate تغییر می دهد و حرکات شخصیت همان حرکات Pac-Man است که ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد. اما در هر صورت ، این بهترین فرصت برای جنگ در Super Smash Bros. ،. شما Ultimate را با یک Crewmate دارید. با وجود محبوبیت در میان ما ، بعید به نظر می رسد که شخصیت این بازی در Super Smash Bros. ،. زیرا نینتندو مدتها قبل از محبوبیت در میان ما همه Fighter Pack 2 را انتخاب کرده بود. علاوه بر حرکات Crewmate در میان ما ، تنوعی که برای حضور در عنوانی مانند Super Smash Bros. ، لازم است ، دارای Ultimate نیست. اما در هر صورت کار سازندگان ستودنی است.

Super Smash Bros. Ultimate، در حال حاضر به طور انحصاری در نینتندو سوییچ در دسترس است. در میان ما در تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی نیز موجود است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید