بلاگ

درخواست شرکت سی‌دی پراجکت رد از بازیکنان

CD Projekt RED اخیراً اعلام کرده است که از گیمرها می خواهد بدون انتشار ویدئو و نمایش زنده آن قبل از انتشار رسمی ، ماجرا را برای Cyberpunk 2077 فاش نکنند. برای دیدن جزئیات بیشتر عملکرد این شرکت لهستانی ما را دنبال کنید.

سرانجام ، پس از سالها انتظار بازیکنان از سراسر جهان و تأخیرهای مکرر در آخرین کار استودیویی CD Project ، کمتر از یک هفته تا پیش بینی Cyberpunk 2077 فاصله داریم.

حدود دو هفته پیش ، گزارش هایی مبنی بر ورود برخی نسخه های فیزیکی Cyberpunk 2077 به فروشگاه وجود داشت. بنابراین ، بسیاری از گیمرها حدس زده اند که نسخه رسمی کار قبل از انتشار رسمی به دست برخی از افراد خواهد رسید که به نظر می رسد به درستی پیش بینی شده است. طبق جدیدترین اخبار از اینترنت ، همانند محبوب ترین جریان ها ، هنوز یک هفته مانده به انتشار بازی Cyberpunk 2077 مانده تا نسخه ای از این اثر را بسازیم و تصاویر آن را به اشتراک بگذاریم.

در همین راستا ، به تازگی استودیوی CD Red Project با انتشار اطلاعیه ای در حساب رسمی توییتر Cyberpunk 2077 ، از Ludans خواسته است تا قبل از انتشار رسمی از بازیکنانی که می توانند به نسخه فیزیکی این نام دسترسی پیدا کنند ، بخواهد. از انجام بازی برای سایر طرفداران این اثر خودداری کنید. این استودیو همچنین اضافه کرده است کسانی که ویدئوی Cyberpunk 2077 را در زمان مناسب پخش می کنند ، در زمان مناسب به شدت مجازات می شوند. می توانید تصویر منتشر شده توسط CD Project Red را مشاهده کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 برای پلی استیشن 4 ، کنسول های ایکس باکس وان ، پلتفرم رایانه شخصی و سرویس Google Studio منتشر می شود. همچنین ، این اثر در کنسول های نسل نهم Xbox X Series و PlayStation 5 به خوبی کار خواهد کرد ، اما به روزرسانی های این دو کنسول و همچنین کنسول سری Xbox S در سال 2021 به بازی اضافه می شود که شامل بسیاری از ویژگی ها از جمله ردیابی نور است. . .

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید