بلاگ

خوشبختی و تفریح ​​در شهربازی/نقد و بررسی بازی Planet Coaster: Console Edition.

تنها چند روز پس از انتشار نسخه “Planetary Coaster: Game Console” در کنسول های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس ، با استقبال بسیاری از منتقدان روبرو شد. سرانجام ، امروز نظرات و امتیازات این کار تکمیل شده است و بعداً آنها را با هم خواهیم دید.

Planet Coaster: Console Edition را باید یک عنوان شبیه سازی مدیریت محور و استراتژی محور در نظر گرفت که شما را با دنیای مهیج یک زمین بازی آشنا می کند. چنین بازی هایی باید طراحی رنگارنگی داشته باشند تا طراوت و هیجان را به خوبی به بازیکنان منتقل کنند. خوشبختانه همین اتفاق در عنوان افتاده است و افراد زیادی از آن آگاه هستند. نسخه اصلی بازی چندی پیش در پلتفرم رایانه در دسترس بود و پس از مدتی تیم سازنده تصمیم گرفت نسخه نسبتاً متفاوتی را برای کنسول ها تولید کند که در مجموع عملکرد خوبی داشت.

سازندگان سعی کرده اند این شهربازی را کاملاً شبیه سازی کرده و به واقعیت نزدیک کنند. در Planet Coaster: Console Edition می توانید ایده ها و تفریحات خود را پیاده کنید و ساعت ها لذت ببرید. به خصوص در این روزها که بسیاری از مراکز تفریحی به دلیل ویروس کرونا بسته شده اند. در این کار یک مغازه نیز وجود دارد که می توانید با جمع آوری پول و سکه هر آنچه را که نیاز دارید جمع کنید. قیمت این کار 49.99 دلار است که رقم زیادی است و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از خرید اطلاعات زیادی کسب کنید.

Frontier Developments Studios به طور همزمان مسئول توسعه و انتشار Planet Coaster: Console Edition است. Sold Out برخی نسخه ها را نیز منتشر کرده است. این عنوان هیچ بخش آنلاین یا چند نفره ای ندارد و همه بخش ها باید به صورت آفلاین و در یک پخش کننده مشاهده شوند. با این حال ، فقدان بخش آنلاین کاملاً منطقی است و امیدواریم تیم توسعه در مورد آن فکر کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدان مشهور جهان در زمینه بازی های ویدیویی نظرات و امتیازات خود را برای Planet Coaster: Console Edition ارائه داده اند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

TheSixthAxis 9/10

Planet Coaster: Console Edition یک شبیه سازی پارک و شهربازی است که تفاوت های آشکاری با گذشته دارد. در این کار چیزی به جز لذت ، سرگرمی و هیجان وجود ندارد و به همین دلیل توصیه می کنیم آن را نیز از دست ندهید. گیم پلی این عنوان را باید بهترین ویژگی آن دانست و کیفیت در نسخه های نسل نهم به بالاترین سطح ممکن رسیده است.

Shacknews 8/10

کار جدید Frantier Dopplements Studio Planet Coaster: Console Edition این بار به سمت کنسول های نسل هشتم و نهم در راه است و امیدواریم سایر گیمرها نیز مانند ما از آن لذت ببرند. همانطور که می دانید نسخه اولیه این بازی قبلاً روی پلتفرم PC منتشر شده بود که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. باید گفت که نسخه جدید با محتوای بیشتر می تواند بیش از گذشته گیمرها را سرگرم کند. این ایده که تیم توسعه دهنده تغییرات زیادی را در نسخه اصلی ایجاد کرده کاملاً قابل تحسین است و ما فکر می کنیم اگر همین نسخه در کنسول ها منتشر می شد ، هرگز چنین موفقیتی را شاهد نبودیم. ما هنوز مشتاق ورود به این پارک اسرارآمیز و گذراندن ساعاتی در آن هستیم.

THEGAMER 8/10

ذخیره و بارگذاری اطلاعات در Planet Coaster: Console Edition بسیار آسان تر از قبل است و مشکلی برای سایر بازیکنان ایجاد نمی کند. بازیکنان ممکن است در وهله اول در کنترل بازی مشکل داشته باشند که یادگیری آن فقط چند دقیقه طول می کشد. تیم سازنده این عنوان را بیش از هر زمان دیگری به واقعیت نزدیک کرده اند و تبریک می گوییم.

اجاره صفحه نمایش 8/10

Planet Coaster: Console Edition یک عنوان شبیه سازی است که بسیار متفاوت از نسخه PC آن است. البته باید بدانید که پیچیدگی و هیجان هنوز در بازی وجود دارد و این بار هواداران می توانند چندین ساعت آن را تجربه کنند. به طور کلی اگر به شبیه سازی های ماجراجویی و شهربازی علاقه دارید ، به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید