بلاگ

خرید شرکت Smash.gg توسط مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت اخیراً این شرکت را خریداری کرده است. برای اطلاعات بیشتر با مجله خبری دانش گیم همراه باشید.

این شرکت در سال 2015 با هدف ایجاد مسابقات ورزشی الکترونیکی (ESport) تاسیس شد. اگرچه تنها 5 سال از تأسیس این شرکت می گذرد ، پشتیبانی آن از میزبانی و هماهنگی هزاران بازی و FGC در سراسر جهان افزایش یافته است و اکنون ، با اضافه شدن شرکت مایکروسافت ، به نظر می رسد زیر چترش رشد بیشتری خواهد کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه اصلی Smash.gg ، این شرکت اخیراً توسط مایکروسافت خریداری شده است ، اما تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت یا شرایط خرید ارائه شده این شرکت امیدوار است از طریق مشارکت با مایکروسافت روابط موجود را تقویت کرده و فرصت های جدیدی کسب کند.

در این پرتاب آمده است که Smash.gg به عنوان یک فرصت سلف سرویس Esports برای یک رقابت سازمان یافته به کار خود ادامه خواهد داد. این خرید مطمئناً تعجب آور است ، اما به نظر می رسد مایکروسافت بیشتر روی بازی ها و فعالیت های مربوط به FGC تمرکز خواهد کرد. مایکروسافت هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد خرید را منتشر نکرده است ، اما طبق بیانیه Smash.gg ، به نظر می رسد این وب سایت به رقابت با ESport ادامه خواهد داد.

ابتدا Smash.gg برای مسابقات و فعالیتهایی برای بازیهایی مانند Super Smash Bros. و بیشتر. با این حال ، این گروه در طول سالهای زندگی خود ، به کشورهای دیگر و بازی های مختلف از جمله Rocket League ، Tekken ، Street Fighter ، Mortal Kombat و بسیاری از نام های دیگر گسترش یافته است. این شرکت اکنون از بیش از 6000 برگزار کننده رویداد از سراسر جهان در بازی های آنلاین پشتیبانی می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید