بلاگ

خرید استودیوهای بیشتر توسط مایکروسافت.

F. Spencer ، رئیس بخش Xbox مایکروسافت ، اخیراً اعلام کرده است که علی رغم خریدهای کوچک و بزرگ در سال های اخیر ، از جمله بتسدا ، این شرکت هنوز هم مایل به خرید استودیوهای بیشتری است. این اولین لیست مهمانی شما است.

نام Party Studios مایکروسافت اکنون به لطف برنامه های اسپنسر و البته سرمایه گذاری های کلان در بازار به 23 نفر دیوانه رسیده است. همچنین استودیوهای درجه یک مانند ethesda ، Arkane و id Software را می بینیم که به لطف خرید گسترده ZeniMax Media ، همه آنها به لیست اضافه شده اند. در مقام مقایسه ، سونی 15 استودیو و نینتندو 7 استودیوی خاص خود را دارند ، اما علی رغم این ، مایکروسافت همچنان به دنبال خرید استودیوهای بیشتری برای بهبود کیفیت انحصاری های خود و افزایش بیشتر ارزش خدمات بازی است. …

یکی از مشکلات نسل هشتم ایکس باکس کمبود انحصار در آن بود ، که در مقایسه با رقبای سنتی مانند نینتندو و سونی واقعاً ناامید کننده بود. اسپنسر از زمان تصاحب ایکس باکس و خرید تعداد زیادی استودیو که می تواند برنده نسل بعدی ایکس باکس باشد ، سعی در رفع این مشکل داشت. استودیوهایی که اسپنسر معتقد است می توانند رشد کنند:

بازیکنان به دنبال یک بازی هستند. ما این سیستم عامل ها و خدمات را برای ارائه بهترین بازی ها به گیمرها ایجاد می کنیم و البته به تعداد زیادی استودیوی شخصی خود نیز نیاز داریم. خرید بتسدا استودیوهای انحصاری ما را تقریباً دو برابر کرده است ، اما ما هنوز به دنبال استودیوهای دیگر هستیم. بسیار مهم است که ما به طور مداوم با بازی های جدید از خدمات و سیستم عامل های خود پشتیبانی کنیم.

با این حال ، باید گفت که آینده Xbox درخشان به نظر می رسد. اسپنسر امروز در توییتر اعلام کرد که سری X و S همچنین رکورد پرفروش ترین نسخه های تاریخ ایکس باکس را شکست. هر دو کنسول هم اکنون در سراسر جهان در دسترس هستند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید