بلاگ

حذف شدن بازی Cyberpunk 2077

در این مقاله ، ما در مورد آخرین کارهای منتشر شده توسط CD Projekt RED صحبت خواهیم کرد. این استودیو رسما اعلام کرده است که عنوان Cyberpunk 2077 تا زمان اعلام بعدی از فروشگاه پلی استیشن حذف شده است و خریداران این محصول در صورت تمایل می توانند بازی را پس بگیرند. .

پنجشنبه هفته گذشته ، Cyberpunk 2077 ، آخرین کار استودیوی CD Project Red لهستانی ، سرانجام در کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت ، سرویس Google Studio و رایانه ها در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. اما طولی نکشید که بسیاری از گیمرها ، مخصوصاً آنهایی که نسخه های کنسولی دارند ، باگ ها و مشکلات فنی اجتناب ناپذیری را با کنسول بازی گزارش می دهند (که تجربه بازی را تقریباً در بعضی مواقع غیر ممکن می کند).

پس از آن ، CD Red Project Studio به دلیل مشکلات مربوط به تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 در کنسول های بازی ، از همه بازیکنان عذرخواهی رسمی کرد و بیشتر مشکلات فنی در دو ماه اول سال 2021 (فوریه-مارس 2016) را فاش کرد. و خطاهای بازی Cyberpunk 2077 به طور کامل بر روی کنسول های نسل هشتم برطرف خواهد شد.

Project Red Studios همچنین تا حدی اعلام کرد که خریداران Cyberpunk 2077 در کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت می توانند از طریق سیستم بازپرداخت فروشگاه PlayStation و Xbox تجارت خود را بازگردانند. با این وجود طولی نکشید که برخی از بازیکنان اعلام کردند که بسیاری از خریداران این محصول به دلیل قوانین خاص سیستم بازپرداخت فروشگاه پلی استیشن نمی توانند Cyberpunk 2077 را پس دهند.

با این حال ، سونی به تازگی بازی Cyberpunk 2077 را تا اعلامیه بعدی از فروشگاه پلی استیشن حذف کرده و اعلام کرده است که این شرکت با درخواست هر خریدار از این RPG ممتاز ، بازی Cyberpunk 2077 را به رضایت مشتریان خود برگرداند. .

بیانیه شرکت سونی در رابطه با بازی Cyberpunk 2077

به این ترتیب ، بازیکنانی که Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده اند ، می توانند آخرین پروژه CD Studio خود را از طریق این لینک بدون قید و شرط بازگردانند. با این حال ، قبل از انجام این کار باید به دو نکته توجه کنید. ابتدا سونی اظهار داشت که بسته به نوع خرید آن از طریق فروشگاه پلی استیشن ، ممکن است دوره بازپرداخت Cyberpunk 2077 برای هر بازی کمی متفاوت باشد (بازیکنانی که از کارت هدیه فروشگاه PlayStation استفاده می کنند این محصول را خریداری کرده اند و قطعاً در اسرع وقت این بازپرداخت به آنها پرداخت می شود). ) دوم ، گیمرها باید توجه داشته باشند که اگر Cyberpunk 2077 را با اطلاع مجدد بازگردانند ، Sony نمی تواند Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه PlayStation بازیابی کند.

سرانجام ، اگر خریدار Cyberpunk 2077 هستید و قصد بازپرداخت این محصول را ندارید ، نیازی به هیچ اقدامی ندارید و می توانید این کار را با به روزرسانی های بعدی این اثر (که CD Studio Project قول انتشار آن را خواهد داد) انجام دهید. آنها را در کنسول PlayStation 4 ، PlayStation 4 Pro یا PlayStation 5 تجربه کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید