بلاگ

حذف سلاح Storm Scout Sniper از Fortnite

امروز استودیو اعلام کرد که در آخرین بروزرسانی خود ، ابزار Buran Scout Sniper در این بازی در دسترس نخواهد بود.

همانطور که می دانید Fortnite یکی از سرگرم کننده ترین عناوین به سبک War Royale است که اولین بار در سال 2017 مورد توجه قرار گرفت و خیلی زود به یکی از محبوب ترین عناوین سبک تبدیل شد. حالت های مختلفی در این کار وجود دارد و هر کدام ممکن است تجربیات خاص خود را داشته باشند.

میلیون ها بازیکن این اثر را تجربه می کنند و یکی از دلایل اصلی آن پشتیبانی از Epic Games است. به هواداران به روزرسانی های یک به یک و رویدادهای مختلف ارائه می شود و نباید نقش آنها را فراموش کرد. بنابراین ، اگر از طرفداران سبک گفته شده هستید ، Fortnite را به هیچ وجه از دست ندهید. لازم به ذکر است که شرکت بازی های حماسی تولید و عرضه خود را همزمان مدیریت می کند.

متأسفانه امروز خبرهای جدیدی را از توسعه دهندگان بازی Fortnite شنیدیم که ابزاری به نام Storm Scout Sniper از این اثر گرفته شده و طرفداران نمی توانند از آن استفاده کنند. سازنده در مورد دلیل دقیق این انتقال توضیح بیشتری نداد و طرفداران منتظر اخبار بیشتر در صفحه رسمی بازی در توییتر هستند. با توجه به اثربخشی این ابزار در روند برنده شدن همه ، حذف آن توسط بسیاری از بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفته است. البته بازی های اپیک قبلاً ابزارهای مفید و جالبی را با این نام از شما گرفته اند. حال باید منتظر ماند و دید ، دلیل تک تیرانداز پیشاهنگی طوفان چه بود؟

Fortnite در حال حاضر در سیستم عامل های رایانه شخصی ، کنسول های PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch و همچنین سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این نام دریافت کنید ، ما آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید