بلاگ

جیم رایان: عناوین حزب اول بین نسلی براساس ویژگی های نسخه پلی استیشن 5 ساخته شده اند.

همانطور که می دانید برخی از عناوین نسل جدید پلی استیشن 5 نیز به صورت نسلی در کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 موجود است. این موارد شامل Horizon: Forbidden West و Sackboy: a ig Adventure است. پیش از این به نظر می رسید که سونی به شعار ایمان به نسل ها پایبند است ، اما به نظر می رسد سیاست های آن کمی تغییر کرده است ، زیرا گفته می شود طی سه سال آینده برخی از عناوین پلی استیشن به صورت نسلی در دسترس خواهند بود. اخیراً رئیس پلی استیشن نگرانی های مردم در مورد کیفیت بازی های نسل جدید را توضیح داده است.

در مصاحبه ای با The Telegraph ، از جیم رایان ، مدیر پلی استیشن ، در مورد نگرانی بازیکنان درباره انتشار عناوین بین نسلی برای پلی استیشن سال شد. وی در توضیح خود گفت که انتشار بازی های بین نسلی باعث عقب ماندگی پلی استیشن 5 نمی شود. به گفته رایان ، بازی های First Party سونی از ابتدا بر اساس تجربه نسخه PlayStation 5 ساخته می شوند. وی با توجه به تعداد زیاد کاربران آن کنسول ، از نظر نسخه پلی استیشن 4 بازی مشکلی نمی بیند.

آقای رایان گفت:

اولین چیزی که باید بگویم این است که بازی های آینده ما مبتنی بر ویژگی های کنسول PlayStation 5 هستند تا بتوانند از این ویژگی ها استفاده کنند. بنابراین فکر نمی کنم انتشار نسخه های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 این بازی ها مشکلی داشته باشد.

البته منظور آقای جیم رایان در سخنرانی هایش کمی مبهم به نظر می رسد. بدیهی است که اگر مجبور باشید یک بازی را روی هر دو کنسول PlayStation منتشر کنید ، در نحوه توسعه این عنوان تأثیرگذار است. اما احتمالاً رایان به این معنی است که استودیوی اول هنوز با استفاده از ویژگی های کنسول پلی استیشن 5 مانند صدای سه بعدی ، کنترلر حساسیت دوگانه و … قصد دارد آن را به نسخه بزرگی از نسخه تبدیل کند. در بخشی دیگر از این مصاحبه ، جیم رایان در مورد انصاف قیمت بالاتر بازی های پلی استیشن 5 صحبت کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید