بلاگ

جنایی تراویس | نظرات و امتیازات بازی نینتندو سوییچ شمارهMore Heroes 2: Desperate Struggle

اگر از طرفداران سری No More Heroes هستید ، باید توجه داشته باشید که یکی از نسخه های آن با نام No More Heroes 2: Desperate Struggle قبلاً در کنسول Wii منتشر شده بود و اکنون در اختیار دارندگان کنسول Nintendo Switch قرار دارد. در همین راستا ، می توانید بررسی ها و امتیازات این نسخه را در زیر مشاهده کنید.

بسیاری از گیمرها با سری No More Heroes آشنا هستند و آن را در سیستم عامل های خود تجربه کرده اند. یکی از این نسخه ها No More Heroes 2: Desperate Struggle نام دارد که در گذشته با ژانرهای اکشن و eat-mEm-Up منتشر شده بود و مورد استقبال بسیاری از گیمرها قرار گرفت. تیم سازنده این سری به تازگی نسخه های زیادی از آن را در کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار داده است و باید دید در آینده چه عملکردی خواهد داشت. بنابراین اگر طرفدار این سبک ها هستید و کنسول Nintendo Switch دارید ، No More Heroes 2: Desperate Struggle ساعت ها شما را سرگرم می کند.

مانند نسخه های قبلی ، در No More Heroes 2: Desperate Struggle ، باید کنترل Travis TouchDown را در دست بگیرید و به اهداف هیجان انگیز خود برسید. تراویس که بیشتر به یک ضد قهرمان شباهت دارد ، تصمیم می گیرد شهر را از حالت عادی خارج کرده و با اهداف شوم خود اشتباه بگیرد. او که مدتها درگیر جنایت بوده این بار برای انتقام از دشمنان خود دست به اقدام می زند.

لازم به ذکر است که دو شرکت Grasshopper Manufacture و XSEED Games به ترتیب مسئولیت توسعه و انتشار No More Heroes 2: Desperate Struggle را بر عهده داشته اند. علاوه بر این ، این عنوان هیچ بخش آنلاین و چند نفره ای ندارد و تمام قسمت های آن باید بصورت آفلاین و به صورت تک نفره تکمیل شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز منتقدان برتر بازی های ویدیویی نظرات و امتیازات خود را در نسخه Nintendo Switch این اثر ارائه کرده اند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

nintendolife 9/10

No More Heroes 2: Desperate Struggle دنباله ای رضایت بخش برای نسخه های قبلی بود و ما واقعاً لذت بردیم. صحنه های اکشن و به طور کلی سیستم مبارزه این عنوان قبلاً بهبود یافته و بازیکنان را به اوج هیجان می رساند. البته داستان و نحوه روایت آن نسبت به گذشته کمی دشوارتر است اما این موضوع برای هواداران چندان مشهود نخواهد بود. به طور کلی ، فکر می کنیم انتشار No More Heroes 2: Desperate Struggle ایده خوبی برای کنسول Nintendo Switch بود.

GAMING TREND 9/10

دو نسخه اول سری No More Heroes از بهترین نسخه ها هستند و خیلی راحت گیمرها را سرگرم می کنند. تیم سازنده در گذشته تغییراتی در نسخه دوم ایجاد کرده و آن را با نام No More Heroes 2: Desperate Struggle برای دارندگان Wii منتشر کرده است که نتیجه موفقیت آمیز بود. اکنون این اثر به خوبی بر روی نینتندو سوییچ کار می کند و ارزش آن را نیز خواهد داشت.

DESTRUCTOID 8.5 / 10

ما سال هاست که دیگر روی کنسول های قدیمی بازی No More Heroes 2: Desperate Struggle بازی می کنیم و هیجان آن به هیچ وجه کاهش پیدا نکرده است. ما از شنیدن انتشار این نسخه در کنسول Nintendo Switch بسیار خوشحال هستیم و در حال حاضر آن را تجربه می کنیم. امیدواریم در آینده شاهد نسخه های بیشتری از سری No More Heroes برای این کنسول باشیم.

Nintendo Insider 8/10

No More Heroes 2: Desperate Struggle کوتاه تر از نسخه های قبلی است و ممکن است داستان مانند گذشته هیجان انگیز نباشد. البته ، گیم پلی بازی عالی است و طراحی شخصیت به خوبی انجام شده است. اگر از طرفداران این مجموعه هستید ، No More Heroes 2: Desperate Struggle گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

AOTF 8/10

No More Heroes 2: Desperate Struggle تغییر چندانی نسبت به گذشته خود نداشته و از همان جو برخوردار است. گیم پلی این بازی از مشکلات کوچکی رنج می برد ، اما شک نداریم که طرفداران می توانند این موضوع را نادیده بگیرند و فقط از آن لذت ببرند. حال باید منتظر ماند و دید آینده این مجموعه چگونه پیش خواهد رفت.

بارگیری به صورت رقمی.net 8/10

در روزهای اخیر ، دو نسخه از سری No More Heroes در کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار گرفته است و شاهد اضافه شدن طرفداران جدید هستیم. No More Heroes 2: Desperate Struggle واقعاً چشمگیر است و بدون شک در آینده صاحبان کنسول Nintendo Switch را خوشحال خواهد کرد. کارفرمایان مبارز ، شوخ طبعی تراویس و سرعت این بازی از بارزترین ویژگی هایی است که کاملاً به چشم می خورد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این شخصیت دوست داشتنی را کنترل کنید و ساعتها با آن سرگرم شوید.

cgm CGMAGAZINE 7/10

تمام نسخه های No More Heroes 2: Desperate Struggle خنده دار و مهیج هستند و نباید انکار شوند. البته تیم تولید می توانست بیشتر روی جزئیات آنها تمرکز کند تا آثار درخشان تری خلق کند. حال ، اگر به سبک اکشن علاقه مند هستید ، توصیه می کنیم تجربه این عنوان را از دست ندهید.

 

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید