بلاگ

جزئیات بخش تاریخچه پروژه وینگمن منتشر شده است.

Wingman Software یک بازی سرگرم کننده ، هوایی و تیراندازی است که مدت هاست در مرحله ساخت است و به زودی آماده عرضه می شود. این بازی که به طور مستقل ساخته شده است ، در سال 2018 توانست سرمایه کافی برای پشتیبانی Kickstarter را بدست آورد و اکنون بازیکنان می توانند در نبرد هوایی 1 دسامبر 2019 (1 دسامبر ، 2020) پرداخت.

اخیراً ، اطلاعات جدیدی درباره بخش داستان های آنها در صفحه رسمی Kickstarter پروژه Wingman ارسال شده است. این پست خبری خلاصه ای از آنچه طرفداران باید از بخش تاریخچه و جزئیات مختلف آن انتظار داشته باشند را ارائه می دهد و بخشهای مختلف را بررسی می کند.

در این پست برای اولین بار ذکر شد که قسمت تک نفره این بازی فقط شامل یک کمپین داستانی نیست و چندین حالت دیگر نیز در آن گنجانده شده است. بخش مبارزات انتخاباتی داستان یک فرمانده و خلبان شجاع به نام مونارک را روایت می کند که به همراه متحدانش باید از یک کشور خیالی در برابر نیروهای رژیم فدراسیون دفاع کنند. در حین روایت این داستان ، بازیکنان شاهد وقایع و فداکاری های غرورآفرین و مهیج بسیاری خواهند بود. بدون شک ، ایجاد و توسعه Project Wingman از مجموعه محبوب Ace Combat الهام گرفته شده است. بنابراین تعجب آور نیست که بخش مبارزات انتخاباتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در هر صورت بازیکنان با روایتی حماسی روبرو می شوند و فقط چند ماموریت مختلف را پشت سر نمی گذارند.

علاوه بر موارد فوق ، در این پست خبری جزئیات بیشتری در مورد دشمنان و برخوردهایی که وی در طول داستان با آنها داشته است ارائه شده است. بازیکنان در ابتدا دو خلبان دیگر به عنوان دستیار با خود خواهند داشت و شخص سوم به عنوان اپراتور همیشه دستورالعمل ها و برنامه های لازم را به شما می دهد. پروژه وینگمن اگرچه بخش مهمی از تاریخچه دارد ، اما شامل قسمت های سینمایی نمی شود. به گفته تیم توسعه ، بودجه کافی برای این کار فراهم نشده است. با این حال ، تیم سازنده به هواداران اطمینان می دهد که قسمت داستان علاوه بر داشتن حس هیجان و سرگرمی کافی ، دارای شخصیت ، داستان سرایی و قصه گویی قوی است و نبود قسمت فیلم نیز چنین نیست. صدمه خواهد زد

علاقه مندان به سری بازی های نبرد هوایی Ace Combat می توانند بازی Project Wingman را از اول دسامبر سال 2020 (اول دسامبر 2020) روی پلتفرم رایانه تجربه کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید