بلاگ

تیراندازی دقیق | نظرات و امتیازات Nintendo Switch Sniper Elite 4.

همانطور که می دانید Sniper Elite 4 در گذشته بر روی سیستم عامل های PC و کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر شده بود و مورد استقبال بسیاری از گیمرها قرار گرفته بود. تیم سازنده از آن زمان قصد دارند تعداد طرفداران این عنوان را افزایش دهند ، جدا از ارائه به روزرسانی های مفید ، شاهد عرضه آن برای کنسول نینتندو سوییچ نیز هستیم که می توانید در زیر بررسی ها و امتیازات مشاهده کنید.

تاکنون نسخه های مختلفی از سری Sniper Elite به دست گیمرها رسیده و بیشتر آنها محبوبیت پیدا کرده اند. نسخه چهارم این سری با سبک اکشن و شوتر اول شخص اکنون در نینتندو سوییچ موجود است. این بازی داستان خوبی دارد که مربوط به سال 1943 و ایتالیا است. در واقع ، جنگ جهانی دوم در این نسخه حتی المقدور روایت شده و بازیکنان را در محیط های چشم نواز کشور مذکور قرار می دهد. همانند نسخه های قبلی ، شما هنوز هم باید شخصیتی به نام Karl Fairburne را رهبری کنید و به طور دقیق عکس بگیرید. در همین راستا سلاح های جذابی در اختیار شما قرار می گیرد تا از آنها بیشترین بهره را ببرید. یکی از ویژگی های خوب این نسخه امکان به روزرسانی سلاح ها و سایر تجهیزات است که تاکنون مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. بنابراین اگر از طرفداران این سبک یا سری هستید ، Sniper Elite 4 را از دست ندهید.

برخی از مأموریت های Sniper Elite 4 بسیار دشوار هستند و گاهی باید فقط با یک گلوله برنده شوید. بنابراین از تصمیماتی که می گیرید آگاه باشید؛ زیرا سرنوشت یک کشور و یک جنگ بزرگ کاملاً به خود شما بستگی دارد. قابل ذکر است که وظیفه ساخت و انتشار همزمان این بازی به عهده شرکت Rebellion بوده است. باید دید واکنش گیمرها نسبت به نسخه Nintendo Switch این عنوان چیست. امروز سرانجام بررسی ها و امتیازات این نسخه توسط منتقدین برتر در زمینه بازی های ویدیویی تکمیل شد که در ادامه نگاهی خواهیم انداخت.

بازیکن 10/10 را تغییر دهید

Sniper Elite 4 بسیار هیجان انگیز است و نسخه نینتندو سوییچ برای دیدن حداقل آن به خوبی توسعه یافته است. به نظر ما تیم سازنده جنگ جهانی دوم را به زیبایی به تصویر می کشد و بازیکنان پس از طی چند مرحله این موضوع را به خوبی درک می کنند. انجام برخی از مأموریت ها ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد ، اما به دلیل ساختار جذاب و صحنه های هیجان انگیز ، بازیکنان را به هیچ عنوان خسته نخواهد کرد.

ماشین بازی 8.8 / 10

ما از انتشار نسخه نینتندو سوییچ Sniper Elite 4 بسیار خوشحال هستیم و اکنون دارندگان این کنسول نیز می توانند ماجراجویی Carl Fairburn در ایتالیا را تجربه و از آن لذت ببرند. البته اگر در گذشته این بازی را روی سیستم عامل های دیگر تجربه کرده اید ، بهتر است به دنبال عنوان دیگری در این سبک باشید و پول خود را صرف آنها کنید. در غیر این صورت ، شما به تجربه Sniper Elite 4 نیاز خواهید داشت.

گزارش جهانی نینتندو 8.5 / 10

گیم پلی Sniper Elite 4 را باید برجسته ترین ویژگی آن دانست که بدون شک هیجان بازی بازان را افزایش خواهد داد. در این گیم پلی بازی ، گاهی اوقات شما مجبورید استراتژی های خاص و منطقی را برای پیروزی اجرا کنید و اگر این کار را نکنید ، ممکن است دشمنان به راحتی از شما مطلع شوند اکشن و صحنه های جذاب بازی نکته خوب دیگری است که کاملا به چشم می خورد. به نظر ما تیم سازنده توانسته به خوبی با قهرمان این عنوان کنار بیاید و زندگی او را به تصویر بکشد.

Nintenderos 8/10

Sniper Elite 4 یک بازی به یادماندنی در سبک تیراندازی است و گیمرها از سه سال پیش خاطرات زیادی از آن داشته اند. اکنون دارندگان کنسول Nintendo Switch نیز فرصت خوبی برای تجربه این اثر دارند. نحوه شلیک در این بازی بسیار لذت بخش است و صداگذاری در آن حرفه انجام شده است. به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که من به مادر توصیه می کنم بی تحرک باشد. بنابراین اگر به ژانرهای تیراندازی و اکشن علاقه دارید ، Sniper Elite 4 گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

IGN ITALIA 7/10

بازی Sniper Elite 4 اولین بار در سال 2017 در برخی پلتفرم ها منتشر شد و معروف شد. انتشار این بازی روی کنسول Nintendo Switch ایده بسیار خوبی بود و ما به همین دلیل سازندگان آن را تبریک می گوییم.

Spazio Games 6.3 / 10

تیم توسعه دهنده Sniper Elite 4 تلاش زیادی برای ارائه یک بازی به سبک تیراندازی کرده اند ، اما موفق نشده اند. البته گیم پلی این عنوان بسیار سرگرم کننده است و نباید از آن چشم پوشی کرد. نسخه نینتندو سوییچ این کار مشکلات زیادی دارد و تصویربرداری در آن کار آسانی نیست. بنابراین اگر به سری Sniper Elite یا سبک فوق علاقه دارید ، بهتر است نسخه چهارم را روی سیستم عامل دیگری امتحان کنید.

منتقدان دیگر مانند multiplayer.it نیز این بازی را 7.3 ارزیابی کرده اند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید