بلاگ

تمرکز مایکروسافت بر روی توسعه ی ویژگی‌های Quick Resume

به تازگی ، یکی از مدیران عامل بخش Xbox مایکروسافت در مصاحبه ای اعلام کرده است که این بخش در حال کار بر روی ویژگی Quick Resume برای افزودن ویژگی های جدید در آینده است.

از زمان انتشار کنسول های نسل 9 PlayStation 5 و Xbox X ، بسیاری از گیمرها توانسته اند با استفاده از قدرت پیشرفت سخت افزار و نرم افزار در این محصولات ، تجربیات جدید و ایده آلی ایجاد کنند که قبلاً در دسترس نبودند. اگرچه Xbox Series X توابع جدیدی را به نسل نهم معرفی کرد ، اما بدون شک یکی از محبوب ترین این فناوری ها امکان از سرگیری سریع بازی ها یا Quick Resume است. اگرچه این ویژگی بسیار مفید و منحصر به فرد است ، اما به دلیل برخی مشکلات و عدم بهینه سازی ، از قبل مشکلاتی را برای برخی از کاربران ایجاد کرده است.

همانطور که گفته شد ، ویژگی Quick Resume یکی از بهترین فناوری های مورد استفاده در کنسول های سری X و سری X است. اگرچه کنسول پلی استیشن 5 از همین فناوری استفاده می کند ، اما طبق برخی مطالعات تخصصی ، عملکرد کنسول X X Series از این نظر بسیار قدرتمندتر است. با این حال ، باید توجه داشت که این ویژگی ها و فناوری های جدید در ابتدای راه استفاده کاربران قرار دارند و ممکن است با کاستی ها و کاستی هایی همراه باشند.

ویژگی Quick Resume در کنسول های سری X و سری X در زمان انتشار برای برخی از کاربران اشکالاتی داشت و در نتیجه ، بخش Xbox اعلام کرد که به دلایلی این ویژگی در برخی از بازی های خاص غیرفعال می شود. . اخیراً ، یک مدیر ارشد مایکروسافت ، جیسون رونالد ، که به طور مستقیم بر توسعه و پشتیبانی از سری محصولات کنسول Xbox Series و سری X نظارت دارد ، در مصاحبه ای درباره آخرین قسمت پادکست مشترک Major Nelson درباره Quick Resume و آینده شما گفت با مخاطب

در مصاحبه ای ، جیسون رونالد گفت که مایکروسافت در حال تحقیق برای گسترش قابلیت های ویژگی Quick Resume است و در آینده ، علاوه بر رفع ویژگی های این ویژگی ، دامنه خود را گسترش می دهد و ویژگی های جدید را نیز شامل می شود. آقای رونالد همچنین اظهار داشت که پیشرفت های زیادی در توسعه نرم افزار گوشی های هوشمند Xbox به وجود آمده است و تمرکز زیادی روی به روزرسانی بازی DVR وجود دارد. سرانجام ، آقای رونالد اظهار داشت که کاربران Xbox با این پیشرفت های آینده می توانند از یک تجربه روان و پویا در همه سیستم عامل ها لذت ببرند.

با توجه به این اظهارات ، به راحتی می توان دریافت که مایکروسافت در حال توسعه ویژگی های جدید و عیب یابی در زمینه های مختلف با راه اندازی کنسول های Xbox S و X سری است. با این حال ، پیشرفت در قابلیت Quick Resume یا نرم افزار تلفن همراه Xbox تنها مراحل آینده مایکروسافت نخواهد بود و به نظر می رسد تمرکز شدید این شرکت روی سرویس Xbox Game Pass نیز می تواند نتایج جالبی را به همراه داشته باشد. اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه کاربران کنسول های نسل نهم این سرویس می توانند عناوین قدیمی را با سرعت بهبود یافته 60 تا 120 فریم در ثانیه در آینده تجربه کنند ، وجود دارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید