بلاگ

تمرکز استودیوی اینیشیتیو روی توسعه ی یک بازی اپیزودی

در یک سال گذشته ، شایعات مختلف در مورد پروژه هایی که توسط استودیوی Motion Game ساخته می شود همچنان ادامه دارد. در برخی شایعات و گزارش ها اشاره شد که استودیو Perfect Dark را دوباره راه اندازی کرده است. با این حال ، تاکنون هیچ اطلاعات دقیق و رسمی در مورد پروژه استودیو منتشر نشده است.

به تازگی ، در آخرین قسمت پادکست XboxEra ، میزبان درباره آنچه که تاکنون از ابتکار جدید شنیده اند بحث کرده است. طبق گفته این خودی ها ، اولین پروژه مهم استودیو یک عنوان اپیزودیک خواهد بود. آنها این پروژه را با مجموعه “آینه سیاه” مقایسه کردند. زیرا ممکن است در دنیای بازی موقعیت های مرتبط و مشابهی وجود داشته باشد. “یکی از دست اندرکاران صنعت بازی ، نیک بیکر ، گفت:

تمام قسمت های سریال “آینه سیاه” به هم مرتبط هستند و در یک جهان اتفاق می افتند. من نمی گویم که بازی جدید Initiative شبیه آینه سیاه است ، اما جنبه های زیادی در بازی دارد. اینها تنها چیزهایی است که ما شنیده ایم. من می دانم که این یک بازی توطئه ای است.

این خودی به پادکست گفت که او اعتقاد ندارد که استودیوی ابتکاری در حال توسعه بازی های پرفروش مانند “آخرین نفر از ما” یا “خدای جنگ” است و از واکنش طرفداران هنگام اعلام نهایی پروژه ابراز نگرانی کرد.

فکر می کنم فضای مجازی واکنش خوبی به این موضوع نداده است. این ممکن است طرفداران Xbox را ناراحت کند.

همانطور که می بینید ، در مورد پروژه های در دست ساخت ابتکار بحث و جدال زیادی وجود دارد. این شایعات اکنون شایعه است. در هر صورت ، باید تا معرفی رسمی و انتشار اطلاعات مربوط به پروژه های جدید استودیو صبر کنیم.

شما در مورد این چه فکری می کنید؟ آیا استودیو ابتکار عمل ، عنوان طرح را معنی دار می کند؟ نظر خود را به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید