بلاگ

تعیین زمان ارائه ی جدید بازی Outriders

انتشار بازی Outriders  توسط شرکت Square Enix و People Can Fly به زودی رخ می دهد. این ویژه برنامه در تاریخ پانزده آبان (5 نوامبر 2020) ساعت 20:30  برگزار می شود.

بر اساس گزارش ها ، طرح جدید Outriders به ​​محتوای جدیدترین بازی ها و معرفی اطلاعات جدید از Technomancer اختصاص یافته است. عنوان اکتشاف می تواند پیشنهاداتی را در مورد آخرین سیستم بازی ارائه دهد.

هدف قسمت آخر بازی تکمیل خلق شخصی آشنا با طرفداران قهرمان تیراندازی لوتر است. تقریباً 40 ساعت طول می کشد تا قسمت داستان Outriders از تمام کارهای کمکی تکمیل شود. طبق اطلاعات ارائه شده تاکنون ، محتوای نهایی بازی حدود 20 ساعت طول خواهد کشید. تیم سازنده اعلام کرده است که این بازی سرویس گرا نخواهد بود و آنها روی قسمت داستان تمرکز خواهند کرد.

Outriders که قرار بود در فصل تعطیلات سال 2020 منتشر شود ، به تعویق افتاده است. این بازی در تاریخ 2 فوریه 2018 در دسترس دارندگان پلتفرم های پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، سری ایکس باکس X ، سری S و رایانه های شخصی قرار خواهد گرفت. این بازی از طریق سرویس Google Studio در سال 2021 منتشر خواهد شد. این بازی هنگام عرضه از کراس-بازی نیز پشتیبانی می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید