بلاگ

تعداد گیمرهای نسخه Marvel’s Avengers Steam از زمان انتشار تاکنون 96٪ کاهش یافته است.

به نظر می رسد علی رغم استفاده مارول از محبوب ترین دنیای جهان ، این همان چیزی نیست که انتقامجویان مارول انتظار داشتند. در حالی که شرکت جدید Crystal Dynamics در زمان انتشار فروش خوبی داشته است ، اخیراً اعلام شده است که عملکرد ضعیف ، Square Enix در حال حاضر 62 میلیون دلار هزینه دارد ، اگرچه عناوینی وجود دارد که می توانست بازیکنان را هنگام بد بودن راه اندازی بازیکن جذب کند ، اما با توجه به اطلاعات اخیر منتشر شده توسط تعدادی از بازیکنان Marvel ‘Avengers ، باید بگوییم که این عنوان یک کار بسیار دشوار در پیش است.

طبق وب سایت Gitphyp ، در 19 نوامبر ، فقط 1،190 بازیکن به طور همزمان در Marvel ‘Avengers در Steam بازی می کردند. در مقایسه با انتشار بازی در ماه سپتامبر ، این عنوان 96٪ از بازیکنان خود را در Steam از دست داده است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، تعداد بازیکنان Marvel ‘Avengers Steam از زمان انتشار به طور مداوم در حال کاهش است. البته میانگین وضعیت بازیکنان خیلی خوب تعریف نشده است. در ماه نوامبر ، فقط 752 نفر در هر ساعت مارول ‘انتقام جویان را تجربه می کردند.

همانطور که می دانید ، موفقیت طولانی مدت عناوین سرویس گرا به سطح فعالیت گیمرها و خریدهای درون برنامه ای بستگی دارد. با توجه به تعداد بسیار کمی از بازیکنان فعال Marvel ‘Avengers ، باید منتظر ماند و دید آیا سازندگان می توانند طرفداران را به بازی برگردانند. متاسفانه تاخیر در انتشار نسخه نسل بعدی بازی و اولین بسته الحاقی آن کمکی به حل این مشکل نمی کند. با این وجود ممکن است سال آینده با انتشار بازی روی کنسول های نسل بعدی و انتشار محتوای بیشتر ، توسعه دهندگان دوباره بتوانند مورد توجه گیمرها قرار بگیرند.

Marvel’s Avengers در حال حاضر در کنسول های PlayStation 4 ، Xbox One و سیستم عامل ها و رایانه های شخصی Google Studio در دسترس است. همچنین لازم به ذکر است که نسخه نسل بعدی آن در سال 2021 منتشر می شود و به صورت رایگان در اختیار دارندگان فعلی قرار می گیرد. اگر به این عنوان علاقه مند هستید ، پیشنهاد می کنیم نگاهی به بررسی اختصاصی آن بیندازید و موسیقی های آن را برجسته و بارگیری کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید