بلاگ

تصاویر شخصیت اوکیکو در One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شده است.

استودیوی andai Namco که پیشتر شخصیتی به نام Okiku را برای One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی کرده بود ، امروز عکس هایی از او منتشر کرد و هواداران را بیش از پیش آگاه کرد. در زیر ، جزئیات بیشتر را می توانید با تصاویر ذکر شده مشاهده کنید.

بسیاری از بازیکنان با سریال جذاب و ژاپنی One Piece: Pirate Warriors آشنا هستند و آن را در سیستم عامل خود امتحان کرده اند. قسمت چهارم این سری اوایل سال جاری میلادی با رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ روبرو شد و به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. مانند سایر بازی های مبارزه ای ، در این بازی شما باید شخصیت مورد علاقه خود را کنترل کنید و با یک طغیان گسترده از دشمنان نبردی سخت را انجام دهید. یکی از دلایل محبوبیت بازی تاکنون انتشار بسیاری از به روزرسانی ها و بسته های اضافی است که شامل شخصیت های مختلف با مهارت های مختلف است. چندی پیش شخصیتی به نام Killer به این تجارت معرفی شد. قابل ذکر است که دو شرکت Koei Tecmo و andai Namco به ترتیب مسئولیت ساخت و تهیه بازی فوق را بر عهده داشتند.

امروز عکس های شخصیت اوکیکو برای One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد تا هواداران از ظاهر و توانایی های او بیشتر آگاه شوند. البته این پایان کار نیست و Namco andai در تلاش است تا طی روزهای آینده تریلری از این شخصیت را به نمایش بگذارد و باید دید واکنش طرفداران در این زمینه چگونه خواهد بود. اوکیکو یک شخصیت با اراده قوی در اوکوبوره ، یکی از شهرهای خیالی وانو است. او از بدو تولد با یک سامورایی بزرگ شد به همین دلیل می داند چگونه شمشیر را اداره کند. پس از مدتی ، توانایی های خود را بهبود بخشید و یکی از بهترین افراد در زمینه مبارزه شد. حالا او برای جنگ با بسیاری از دشمنان وارد میدان نبرد شده است. شاید بهترین ویژگی اوکیکو سرعت بالای آن باشد که رقبا را شگفت زده کند. به علاوه ، او مهارت تبدیل افراد به یخ را دارد و اگر می خواهید او را بردارید ، نباید این را نادیده بگیرید. پیشنهاد می کنیم اگر از طرفداران One Piece: Pirate Warriors 4 هستید ، این شخصیت را به عنوان یک بسته پاداش از دست ندهید.

تاریخ دقیق انتشار بسته فوق هنوز مشخص نشده است و باید دید چه زمانی این اتفاق می افتد. در پایان می توانید عکس های گفته شده را مشاهده و دریافت کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید