بلاگ

تریلر LifeAfter Season 3 منتشر شد.

مدتی دیگر فصل سوم LifeAfter آغاز می شود و بازیکنان می توانند به سایر مطالب و داستان ها دسترسی پیدا کنند. در همین راستا ویدئویی از این فصل به دست علاقه مندان رسیده است که در زیر مشاهده می کنید.

فصل سوم بازی LifeAfter ظرف چند روز و به صورت بروزرسانی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و علاوه بر افزودن مقدار زیادی از محتوا ، اشکالات و مشکلات گزارش شده تا حد زیادی برطرف خواهد شد. چندین نقشه جدید از جمله زمین و دریا به بازی اضافه می شود و سیستم جنگی آن به طور قابل توجهی بهبود می یابد. همچنین ، زامبی های موجود در این عنوان تغییر خواهند کرد و نبرد با آنها جالب تر از همیشه خواهد بود. بنابراین اگر از طرفداران بازی LifeAfter هستید ، به هیچ وجه این بروزرسانی را از دست ندهید.

همانطور که می دانید ، LifeAfter یک بازی در سطح جهانی است. اکنون با انتشار این به روزرسانی ، سرنخ ها و رمز و رازهای بیشتری در دنیای شما دیده می شود. کوه ها شکل بهتری پیدا کرده و چشم انداز برفی آنها بسیار دیدنی شده است. این تغییرات جوی مطمئناً می تواند در سرگرمی و رضایت بازیکنان نقش موثری داشته باشد. لازم به ذکر است که تیم سازنده اعلام کرده است که پس از راه اندازی فصل سوم ، آنها به زودی فصل چهارم را برنامه ریزی می کنند و در آینده ای نه چندان دور ، باید منتظر یک فصل هیجان انگیز دیگر در LifeAfter باشیم.

در LifeAfter می توانید از نردبان برای مقیاس گذاری دیوارها و موانع بلند استفاده کنید. به زودی ، در بخش آنلاین ، می توانید این نردبان ها را رها کنید تا بازیکنان دیگر بتوانند از آنها استفاده کنند. این ویژگی دیگری است که توسعه دهندگان به آن توجه ویژه ای داشته اند.

LifeAfter در حال حاضر در تلفنهای هوشمند و سیستم عاملهای Android و iOS در دسترس است و بازیکنان می توانند با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store آن را بارگیری کنند. امروز ویدئویی از فصل سوم این اثر در دسترس است که برای کسب اطلاعات بیشتر توسط علاقه مندان مشاهده می شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید