بلاگ

تریلر جدیدی از Zoids Wild: Infinity last منتشر شد.

Zoids Wild Studio: Infinity last که این روزها اطلاعات زیادی در مورد این بازی در اختیار شما قرار می دهد ، تریلر جالبی را برای علاقه مندان ایجاد کرده است تا از قبل با آن آشنا شوند. در ادامه می توانید اطلاعات بیشتر را با این فیلم مشاهده کنید.

اگر از طرفداران سری Zoids Wild هستید ، باید بدانید که نسخه های مختلف آن در سیستم عامل ها منتشر شده و افراد زیادی را سرگرم کرده است. یکی از این نسخه ها Zoids Wild: Infinity last نام دارد و انتظار می رود تا یک ماه دیگر در دسترس بازیکنان باشد. این نسخه همچنین به سبک اکشن است و شما می توانید شخصیت مورد علاقه خود را از بین ربات های مختلف انتخاب کرده و مسابقات مهیج را تجربه کنید. یکی از تفاوت های این نسخه با نسخه قبلی عملکرد سفارشی سازی است که نباید از محبوبیت احتمالی آن در آینده چشم پوشی کرد. بنابراین اگر از طرفداران این کارها هستید ، به هیچ وجه Zoids Wild: Infinity last را از دست ندهید. لازم به ذکر است که شرکت تاکارا تومی همزمان در تولید و عرضه آن مشارکت داشته است. چند روز پیش ویدئویی از این اثر در دسترس بود که می توانید در این آدرس مشاهده کنید.

امروز تریلر جدیدی از Zoids Wild: Infinity last منتشر شد که قسمت های مختلف آن را نشان می دهد. بنابراین طرفداران می توانند آن را ببینند و اطلاعات خوبی از آن دریافت کنند. این بازی قرار است در تاریخ 26 نوامبر سال 2020 به صورت انحصاری در کنسول Nintendo Switch در دسترس باشد. سرانجام می توانید این ویدئو را تماشا و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید