بلاگ

تریلر جدیدی از بازی Varvarion منتشر شده است.

تیم توسعه بازی Varvarion که در گذشته این بازی را معرفی می کرد ، امروز تریلر کوتاهی از گیم پلی بازی را منتشر کرد تا بازیکنان بیش از گذشته آشنا شوند. در ادامه می توانید جزئیات اضافی را به همراه فیلم گفته شده مشاهده کنید.

از نقش عناوین اکشن و جنگی در سرگرمی بسیاری از گیمرها نباید غافل شد و این بازی ها به دلیل هیجان موجود همیشه محبوب ترین ها هستند. اکنون Varvarion می تواند یکی از آن آثار باشد. در این بازی شما قادر به انتخاب راهنمایی یک فرد قدرتمند با مهارت بالا و مبارزه با سیل عظیم دشمنان هستید. برای این منظور سلاح هایی مانند شمشیر ، تیر و کمان در اختیار شما قرار می گیرد تا از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. تنها چند روز از معرفی این اثر می گذرد و متأسفانه به همین دلیل اطلاعات زیادی در مورد آن در دسترس نیست. پیش بینی می شود جزئیات بیشتری مانند داستان این بازی طی روزهای آینده منتشر شود که در این صورت ، آنها را به شما عزیزان اطلاع می دهیم.

سرعت در بازی Varvarion بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، در بسیاری از نبردها به راحتی پیروز خواهید شد. همچنین این امکان برای هواداران وجود دارد که مهارت های خود را بهبود ببخشند ، که نباید محبوبیت بالقوه آن را نادیده گرفت.

Varvarion در حال حاضر برای پلتفرم PC در حال توسعه است و مشخص است که هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده است. انتشار نسخه کنسولی این عنوان نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و باید دید آیا این اتفاق در آینده می افتد یا خیر. همانطور که گفته شد ، امروز فیلم جدیدی از این اثر در دسترس است که نحوه مبارزه آن با هیولاها و موجودات مختلف را نشان می دهد و می توانید در ادامه مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید