بلاگ

تریلر جدیدی از بازی Earth Defense Force: World rothers منتشر شد.

استودیو D3 امروز تریلر جالب دیگری را برای نیروهای دفاعی منتشر کرد: برادران جهان ، این می تواند خبر مهمی برای بازیکنان باشد. جزئیات بیشتر را می توانید با فیلم زیر مشاهده کنید.

نسخه های مختلفی از سری Earth Defense Force تاکنون در دسترس بوده و بسیاری از گیمرها با آنها آشنایی دارند. اکنون ، آخرین نسخه از این سری را باید Earth Defense Force: World rothers در نظر گرفت و باید دید که آیا دوباره موفق خواهد شد یا خیر. دو شرکت Sandlot و D3 که به ترتیب وظیفه تولید و توزیع این اثر را بر عهده دارند ، تاکنون پشتیبانی خوبی داشته اند. در همین راستا هفته گذشته ویدیویی از گیم پلی این عنوان در دسترس بود که می توانید در این آدرس تماشا کنید. امروز تریلر جدیدی از Earth Defense Force: World rothers منتشر شد که این بار مهارت های هر یک از شخصیت ها را نشان می دهد. بنابراین ، تماشای این ویدئو برای طرفداران یک امر ضروری است.

در بازی سبک دفاع و اکشن Earth Defense Force: World rothers شما باید شخصیت مورد علاقه خود را کنترل کنید و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. یکی از ویژگی های این نسخه امکان به روزرسانی سلاح ها است و تیم سازنده سعی کرده است تنوع بیشتری نسبت به قبل در آن ایجاد کند. بنابراین اگر از طرفداران کارهای آنلاین یا ژانرهای فوق الذکر هستید ، به هیچ وجه Earth Defense Force: World rothers را از دست ندهید.

بازی فوق برای اولین بار قرار است در تاریخ 24 دسامبر سال 2020 در کنسول های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ در ژاپن منتشر شود. نسخه غربی این کار در اوایل سال 2021 در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت. اگر اخبار بیشتری درباره Earth Defense Force: World rothers دریافت می کنید ، به شما اطلاع خواهیم داد. در آخر می توانید فیلم را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید