بلاگ

تخفیف برای XCOM: Enemy Within Temporarily

امروز این بازی تخفیف ویژه ای روی سیستم عامل اندروید دارد و این بهترین فرصت برای گیمرهایی است که قبلاً آن را امتحان نکرده اند. در زیر می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را مشاهده کنید.

XCOM: Enemy Within Tempoporary یک سری بازی های اکشن و استراتژی محور است که برای اولین بار در سال 2012 در سیستم عامل PC در دسترس قرار گرفت و با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. به همین دلیل ، گروه تولیدی برنامه های زیادی برای افزایش طرفداران این کار داشت و به همین دلیل در سال 2014 آن را در اختیار دارندگان سیستم عامل اندروید قرار داد. در واقع این بازی نسخه بازسازی شده UFO: Enemy Unknown است که با تجهیزات و کیفیت بسیار بیشتری در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

XCOM: Enemy Within بطور موقت با قیمت 4.99 دلار در معرض فروش بود و اکنون فقط با قیمت 1 دلار در فروشگاه Google Play در دسترس است. در این بازی شما باید سربازان را هدایت کنید و از اهداف شیطانی در فضا جلوگیری کنید. هر یک از این افراد ظاهر و مهارت های خاص خود را دارند و انتخاب آنها به سلیقه شما بستگی دارد. آنها قصد دارند با تسلط بر زمین سیاره را تصاحب کنند. در این راستا تعداد بیشماری سلاح و وسایل دریافت خواهید کرد که باید بهترین استفاده را از آنها ببرید. گیم پلی این قطعه بسیار اعتیاد آور است و از طرح جذاب و خوبی برخوردار است. از دیگر ویژگی های جالب این بازی سیستم جنگی آن است که بازیکنان ابتدا با آن آشنا می شوند. بنابراین اگر از طرفداران این کارها هستید ، دریغ نکنید که XCOM: Enemy Within Tempoporary را امتحان کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید