بلاگ

تخفیف برای بازی Monument Valley II روی اندروید

امروز در جدیدترین اخبار خود ، استودیوی ustwo اعلام کرد که این بازی با تخفیف مناسب در فروشگاه گوگل پلی برای فروش قرار دارد و این بهترین فرصت برای بازیکنانی است که قبلاً آن را امتحان نکرده اند.

تاکنون دو نسخه از این بازی وارد بازار شده و مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. نسخه اول در اندروید مدت ها تخفیف داشت و اکنون زمان انتشار بعدی است. طرفداران هم اکنون می توانند Monument Valley II را بدست آورند و آن را فقط با پرداخت 1 دلار امتحان کنند. در گذشته این اثر 4.99 دلار قیمت داشت. دلیل این تصمیم آسوتو به وضوح افزایش تعداد هواداران در این بازی است و باید دید آنها در این زمینه تا کجا موفق خواهند شد.

درست مثل اولین قسمت ، در Monument Valley II شما باید یک شخصیت کوچک و زیبا را راهنمایی کنید و از یک قلعه بزرگ در محیط های مختلف عبور کنید تا به مقصد برسید. موانع زیادی در راه شما وجود دارد که باید با هوشمندی و درایت از پس آنها برآیید. این بازی شامل گیم پلی ، صداها و موسیقی آرامش بخشی است و بازیکنان از ابتدا این موضوع را کشف می کنند. یکی از تفاوت های این نسخه با نسخه قبلی این است که شخصیت دیگری وجود دارد که در این مسیر شما را همراهی می کند. همچنین حالت دیگری نیز در بازی وجود دارد که بدون شک مردم را سرگرم می کند. بنابراین اگر به پازل و ماجراجویی علاقه دارید ، به هیچ وجه Monument Valley II را از دست ندهید.

Monument Valley II در سال 2017 در اندروید و iOS منتشر شد و تیم توسعه دهنده نشان داده است که همیشه برنامه هایی برای جذب مخاطب دارد. آنها علاوه بر ارائه انواع به روزرسانی ها ، روی قسمت سوم این مجموعه نیز کار می کنند ، هرچند هنوز اخبار اضافی مانند تاریخ دقیق انتشار منتشر نشده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این پرونده ، ما به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، امروز یک فیلم برای Monument Valley II در دسترس است و در نهایت می توانید آن را تماشا و بارگیری کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید