بلاگ

تجهیز بعضی از بازی‌های Xbox Game Pass به کنترل‌ لمسی

مایکروسافت اخیراً هشت بازی دیگر را در سرویس اشتراک گذر Xbox Game نامگذاری کرده است که به زودی از کنترل لمسی و محلی در دستگاه های Android پشتیبانی می کند.

سرویس Xbox Game Pass Pass مایکروسافت نه تنها تعداد زیادی بازی با کیفیت بالا را در اختیار کاربران Xbox One و X قرار می دهد ، بلکه می تواند در رایانه های شخصی و Android نیز مورد استفاده قرار گیرد. البته در اندروید می توانید بازی ها را استریم کنید و در واقع از xCloud استفاده کنید. هنگام انجام بازی ها بر روی پلتفرم اندروید ، بیشتر عناوین بازی ها به کنترلر Xbox نیاز دارند ، اما با ظهور بسیاری از بازی ها در این سرویس ، این وضعیت به زودی تغییر خواهد کرد. تأیید شده است که به زودی هشت مورد از مشهورترین بازی ها از کنترل لمسی پشتیبانی می کنند که معروف ترین آنها “loodstain: Rite of the Night” است. لیست کامل این بازی ها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

  • Bloodstained: Ritual of the Night
  • Golf With Your Friends
  • Hyperdot
  • Ikenfell
  • Indivisible
  • ScourgeBringer
  • The Touryst
  • Vambrace Cold Soul

در واقع ، ماه دسامبر یک روز مهم برای سرویس Xbox Game Pass خواهد بود. این بازی ها نه تنها از پشتیبانی لمسی پشتیبانی می کنند ، بلکه بسیاری از بازی های جدید نیز روی این سرویس منتشر می شوند که مشهورترین آنها آخرین کار Remedy Studios است. این بازی در اندروید ، کنسول های بازی و رایانه در دسترس خواهد بود. مانند همه عناوین رمدی ، کنترل نیز ایده های بسیار جالبی دارد و طرفداران خاص خود را به خود جلب کرده است. البته مشکلات فنی و عملکرد ضعیف کنسول های بازی نسل هشتم کمی اعتبار بازی را خدشه دار می کند که در نسل جدید کنسول های بازی وجود ندارد.با عرضه نسخه ارتقا یافته نسل بعدی ، حتی ممکن است در بازی باشیم بازی های بهتری را روی صفحه مشاهده کنید.

البته با افزایش بازی های جدید ، برخی از بازی ها نیز از سرویس خارج می شوند. محبوب ترین بازی هایی که در این ماه سرویس Xbox Game Pass را ترک می کنند بازی های مستقل “بازی بدون عنوان Goose” و “Metro: Last Light” هستند. بنابراین ، اگر به این بازی ها علاقه دارید ، بهتر است آنها را در اسرع وقت امتحان کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید