بلاگ

تاریخ انتشار Slam Dunk اعلام شد.

تیم سازنده Slam Dunk که پیش از این بازی را معرفی می کرد ، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را فاش کرد که برای بسیاری از بازیکنان خبر نسبتاً خوبی خواهد بود. همچنین برای آشنایی بیشتر آنها ، پیش نمایش جدیدی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

همانطور که از نامش پیداست ، Slam Dunk یک بازی ورزشی هیجان انگیز است که می تواند تجربه بسکتبال خوبی را ارائه دهد. این بازی که توسط استودیوی DeNA Hong Kong توسعه و منتشر شده است ، در تاریخ 25 دسامبر 2014 (25 نوامبر 2020) در تلفن های هوشمند ، دقیق تر در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس خواهد بود. بنابراین ، تا راه اندازی این عنوان چیزی باقی نمانده است. اگر این نوع کارها را دوست دارید ، Slam Dunk گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

جالب است بدانید که تیم تولید Slam Dunk از انیمیشنی به همین نام الهام گرفته شده است. بنابراین نتیجه می گیریم که یک قسمت داستان در آن وجود دارد. در این قسمت از بازی بیش از ده فصل وجود دارد که بازیکنان می توانند یکی پس از دیگری آنها را کامل کرده و لذت ببرند.

سرعت در Slam Dunk بسیار مهم است و اگر این اصل را رعایت کنید ، به راحتی در مسابقات پیروز می شوید. این عنوان همچنین از انواع حالت های چند نفره تشکیل شده است که تجربه هر یک جذابیت های خاص خود را خواهد داشت. یکی دیگر از ویژگی های برجسته این کار وجود تیم های ملی است و شما می توانید در جام جهانی شرکت کنید. طراحی شخصیت نیز بسیار خوب انجام شده و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

همانطور که گفته شد ، بازیکنان می توانند در عرض چند روز Slam Dunk را از فروشگاه Google Play یا App Store دریافت و تجربه کنند. بارگیری این عنوان رایگان است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی از ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. اکنون یک تریلر Slam Dunk برای مشاهده و بارگیری در انتها در دسترس است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید