بلاگ

تاریخ انتشار Far Cry 6 در فروشگاه مایکروسافت مشخص شده است.

Far Cry 6 یکی از عناوین مورد انتظار Ubisoft است. به دلایل مختلف از جمله اپیدمی COVID-19 ، مدتی قبل انتشار این بازی به تاریخ نامعلومی موکول شد. اخیراً تاریخ انتشار جدید این بازی در صفحه فروشگاه مایکروسافت ذکر شده است.

Ubisoft اخیراً از تاخیر در انتشار بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine خبر داد. این شرکت هنوز تاریخ انتشار رسمی بازی ها را تعیین نکرده است. با این حال ، تاریخ انتشار احتمالی Far Cry 6 در فروشگاه مایکروسافت وجود دارد. با توجه به اطلاعات ارائه شده ، به نظر می رسد که این بازی در تاریخ 25 ژوئن 1400 (25 مه 2021) منتشر خواهد شد.

همانطور که گفته شد ، یوبی سافت هنوز تاریخ انتشار جدید Far Cry 6 را به طور رسمی اعلام نکرده است ، اما تاریخ های عرضه شده در فروشگاه مایکروسافت معمولاً صحیح است. با این حال ، باید منتظر اعلام رسمی Ubisoft در این زمینه باشیم.

Far Cry 6 قرار است در پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری X ، سری S ، سرویس Google Studio و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شود. جیانکارلو اسپوزیتو بازیگر مشهور هالیوود نقش اصلی شخصیت منفی این بازی را بازی می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید