بلاگ

تاریخ انتشار نسخه Xbox سری Xbox شرکت Rogue مشخص شده است شد.

بسیاری از گیمرها با شرکت Rogue آشنا هستند و آن را در سیستم عامل های خود تجربه کرده اند. حال جالب است بدانید که این عنوان قرار است مدتی دیگر به دست دارندگان کنسول سری Xbox X برسد و تاریخ دقیق انتشار آن مشخص شده است که در زیر مشاهده می کنید.

بازی های رایگان ، گروهی و تیراندازی Rogue Company در تاریخ 10 نوامبر 2019 در کنسول Xbox Series X در دسترس خواهد بود. بنابراین چیزی تا انتشار آن باقی نمانده است و طرفداران می توانند به زودی لحظات هیجان انگیزی را در آن سپری کنند. سلام-رضا آن را به طور همزمان توسعه و منتشر می کند. برخی اعلامیه ها درباره رایگان بودن این بازی اعلام شده است که برای مشاهده آنها می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

Rogue Company با کیفیت بسیار بالاتری در کنسول نسل نهم ذکر شده ارائه می شود و گیمرها را به وجد می آورد. علاوه بر این ، گیمرهای این نسخه می توانند با دارندگان نسخه های دیگر بازی و لذت ببرند. نسخه جدید شخصیت دیگری دارد که سلاح ها و توانایی های خاص خود را دارد و انتخاب وی به سلیقه طرفداران بستگی دارد.

Rogue Company در حال حاضر در سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است. همچنین انتظار می رود ویدیوی نسخه سری Xbox X طی روزهای آینده به دست گیمرها برسد. اگر اخبار بیشتری در مورد این کار وجود دارد ، ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید