بلاگ

تاریخ انتشار به روزرسانی بازی جدید Million Lords اعلام شد.

توسعه دهنده Million Lords امروز از انتشار بروزرسانی دیگری برای این بازی خبر داد که حالت جدیدی را به آن اضافه می کند. همچنین برای آشنایی بیشتر طرفداران ، تریلر جدیدی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که بعداً خواهیم دید.

Million Lords مجموعه ای از عناوین هیجان انگیز به سبک استراتژی است که اخیراً در تلفن های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS در دسترس قرار گرفته است. گفتنی است استودیو میلیون پیروزی همزمان در ساخت و انتشار این اثر نقش داشته است. اعضای این تیم تاکنون پشتیبانی خوبی از بازی مذکور داشته اند و آخرین بروزرسانی آنها با نام Leagues of Glory قرار است در تاریخ 11 آذر 1399 (اول دسامبر 2020) به هواداران برسد.

با به روزرسانی فوق ، سه لیگ مختلف در بازی ایجاد می شود و بازیکنان می توانند با توجه به سطح و مهارت خود در هر یک از آنها شرکت کنند. طرفداران باید در ماموریت های بازی به اندازه کافی موفق باشند تا به سطح افسانه ای برسند. تیم توسعه معتقد است که این به روزرسانی انگیزه جدیدی به بازیکنان می دهد و آنها را به تجربه قسمت های مختلف تشویق می کند. آنها امیدوارند لیگ های شکوه به اندازه به روزرسانی های اخیر محبوب شوند. این تیم همچنین برنامه های مهیجی برای آینده این کار دارد و باید دید تا چه اندازه در ارائه آنها موفق خواهد شد. از جمله این برنامه ها انتشار به روزرسانی دیگری به نام Kevin Avril است که اطلاعات مربوط به آن طی روزهای آینده منتشر خواهد شد. بنابراین اگر از طرفداران میلیون لرد هستید ، این بروزرسانی را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Million Lords رایگان است ، اما دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای تجربه برخی از قطعات و تجهیزات آن باید هزینه کنید. سرانجام ، می توانید تریلر بروزرسانی Leagues of Glory را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید