بلاگ

تاخیر در انتشار آپدیت جدید Microsoft Flight Simulator

قرار بود کنسول بازی به روزرسانی شود اما انتشار آن کمی به تأخیر افتاد.

همانطور که می دانید انواع مختلفی از سری بازی ها وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. بدون شک نسخه 2020 این بازی را باید بهترین قلمداد کرد که پرفروش ترین عنوان مجموعه نیز هست. جالب اینجاست که فقط در ماه دسامبر دو میلیون بازیکن این عنوان را خریداری کردند که نشان از محبوبیت آن دارد. بنابراین ، اگر طرفدار سبک شبیه سازی پرواز هستید ، هرگز شبیه ساز پرواز مایکروسافت را از دست ندهید. اخیراً اعلام شده است که پست های Xbox One برای این پروژه در حال بدتر شدن هستند ، اخبار را می توان در این آدرس یافت. لازم به ذکر است که Asobo Studio ساخت آن را بر عهده دارد.

یکی از دلایل خوشحالی گیمرها از شبیه ساز پرواز مایکروسافت این است که تیم توسعه دهنده بهترین پشتیبانی را دارد. همیشه برای ایجاد تغییر در این موضوع ، به روزرسانی می شود. ظاهراً تیم تصمیم گرفت نقشه انگلستان پروژه را تغییر دهد و ویژگی های دیگری نیز به آن اضافه کند. در ابتدا قرار بود این بروزرسانی در ماه جاری به دست علاقه مندان برسد ، اما به دلیل مشکلات فنی با تأخیر مواجه شد. اگرچه تاریخ انتشار جدیدی برای این بروزرسانی وجود ندارد ، اما انتظار می رود در اواسط ماه فوریه باشد.

اگر در مورد Microsoft Flight Simulator اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به شما اطلاع خواهیم داد عزیز. این عنوان در حال حاضر در رایانه شخصی موجود است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید