بلاگ

تاخیر انتشار Elden Ring

انتظارات از این بازی به حدی زیاد است که طرفداران این بازی سعی دارند با ارائه تئوری های مختلف و بررسی جنبه ها ، پنجره ای برای انتشار این بازی پیدا کنند. برخی اخیراً گفتند که این بازی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاده است.

این برنامه ثابت کرد که یکی از بهترین استودیوهای دنیای بازی های ویدیویی از این برنامه است و طرفداران زیادی را به خود جلب می کند. جرج آر ، نویسنده مجموعه افسانه ای بازی های کتاب استودیو ، نویسنده جدیدترین نمایشنامه آنها ، Elden Ring است. باید با مارتین همکاری شود و طرفداران از ایفای این نقش نمی ترسند. از زمان انتشار تریلر بازی در جریان کنفرانس مایکروسافت E3 2019 هیچ اعلام رسمی صورت نگرفته است و برخی معتقدند این سکوت ممکن است به دلیل انتشار ویروس کرونا و مشکلات مربوط به کار در خانه باشد.

یکی از کاربران سایت ResetEra ، Taepoppuri ، اخیراً اطلاعاتی را در مورد Elden Ring منتشر کرده است که ممکن است درست باشد. taepoppuri قبل از انتشار تریلر بازی E3 2019 اطلاعات را فاش کرده بود و حالا او می گوید که Elden Ring به دلیل شیوع ویروس کرونا دو یا سه ماه عقب مانده است. به گفته این کاربر ، آنها می خواستند بازی را در همان پنجره سایر موجودات منتشر كنند ، اما Covid-19 انتشار برنامه را 2 تا 3 ماه به تأخیر انداخت.

بازی های Fram Software معمولاً در ماه مارس منتشر می شوند و اگر این دو تاخیر سه ماهه درست باشد ، بازی در ژوئن 2021 دور از دسترس نیست. با پایان یافتن جوایز بازی 2020 ، بسیاری از این که بازی در راه است بسیار هیجان زده می شوند و باید دید که آیا این اتفاق می افتد یا خیر. آخرین خبر در مورد Elden Ring این بود که بازی هنوز ادامه دارد.

Elden Ring در حال حاضر برای پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دست ساخت است و در تاریخ نامعلومی منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید