بلاگ

بینندگان: Redux System در PlayStation 5 و بالاتر از سری Xbox X اجرا می شود.

بازی جدید تیم loober عالی بود ، اما اکنون حتی از قبل بهتر شده است. به نظر می رسد lueberry Team Studio دو کیفیت متفاوت خروجی برای نسل بعدی ارائه می دهد و عملکرد پلی استیشن 5 بسیار بهتر است.

System Redux برای سیستم عامل های نسل بعدی در دسترس است و قدرت آنها را مهار می کند. ما شاهد بهبود کیفیت کلی و افزودن محتوای جدید هستیم که می تواند بسیاری از گیمرها را سرگرم کند. متأسفانه ، اخیراً متوجه شدیم که این عنوان در کنسول های نسل بعدی کار یکسانی ندارد. جدا از اینکه پلی استیشن 5 از کنترل کننده حساسیت دوگانه پشتیبانی می کند ، تفاوت های چشمگیری بین کیفیت خروجی Xbox S ، سری S و پلی استیشن 5 وجود دارد و کیفیت یکسانی را شاهد نیستیم.

ناظر سری Xbox: تنظیمات Redux سیستم شامل گزینه 4K است. اگر آن را فعال کنید ، کیفیت بهتر می شود و نرخ فریم کاهش می یابد. قسمت تعجب آور این است که نسخه پلی استیشن 5 به جای گزینه 4K گزینه پیشنهادی Ray Tracing را به شما ارائه می دهد. با فعال سازی این گزینه ، کیفیت بازی افزایش می یابد و بازتاب ها به طور قابل توجهی بهبود می یابد. در خارج از آپارتمان شما در بازی ، بازتاب هایی در مورد ساختمان و چیزهای دیگر مشاهده می کنیم. درون آپارتمان شخصیت اصلی ، بازتاب هایی در پنجره ها و آینه ها دیده می شود. ما حدس زدیم که نسخه X-ray Xbox ممکن است به طور خودکار از این ویژگی برخوردار باشد و به طور پیش فرض دارای ردیابی پرتو باشد ، اما چنین فرضیه ای نادرست بود و نسخه سری X ردیابی پرتو ندارد.

تصاویر زیر به وضوح نشان می دهد که نسخه PlayStation 5 شامل ردیابی پرتو است. تصویر حفره آب بازتاب ساختمان در آب را منعکس می کند ، اما تنها چیزی که در نسخه سری X می بینیم ، نور از پیش تعیین شده است. همچنین در تصویر دیگر ما انعکاس شخصیت اصلی را از قاب شیشه می بینیم ، اما سری X چنین تصویری را منعکس نمی کند.

PlayStation 5

Xbox X سری

PlayStation 5

Xbox X سری

اگرچه کیفیت و عملکرد خروجی در هر دو کنسول نسل بعدی می تواند متفاوت باشد ، اما ما تعجب کردیم که با وجود امکان ردیابی پرتو در نسخه PlayStation 5 و نه در Xbox X-Series ، Observer: System Redux در پلی استیشن 5 عملکرد بهتری نسبت به سری X و روانتر اجرا می شود. برخی از قسمتهای آپارتمان در نسخه سری X با مشکلاتی روبرو هستند که با این اثر به درگیری بازیکن آسیب می رساند. با ورود وی به زیرزمین مشکلات بیشتری وجود خواهد داشت.

بنابراین اگر قصد دارید Observer: System Redux را روی کنسول های نسل بعدی بخرید ، بهتر است نسخه PlayStation 5 را تهیه کنید. از طرف دیگر ، اگر Xbox سری X را آماده کرده اید ، بهتر است صبر کنید. این احتمال وجود دارد که در آینده مشکلات برطرف شود یا ردیابی پرتو به این نسخه اضافه شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید