بلاگ

به نظر می رسد نسخه های فیزیکی Cyberpunk 2077 به برخی فروشگاه ها حمل شده است.

اخیراً یکی از کاربران شبکه مجازی موفق به ضبط اولین تصاویر از نسخه فیزیکی Cyberpunk 2077 شده است که خبر از ارسال این بسته ها به انبارهای فروشگاه های آنلاین بزرگ می دهد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

بیش از دو هفته به انتشار آخرین نسخه استودیویی CD Projekt RED ، Cyberpunk 2077 باقی مانده است ، به نظر می رسد برخی از افراد می توانند به نسخه های فیزیکی این اثر دسترسی پیدا کنند.

شخصی که در وب سایت Reddit با نام Justgonnasendit90 شناخته می شود موفق به ثبت اولین تصاویر نسخه فیزیکی Cyberpunk 2077 شده است. تصویر ضبط شده توسط وی را در زیر مشاهده می کنید.

Justgonnasendit90 اعلام کرده است که وی کارمند فروشگاه آنلاین آمازون است و به محض ورود اولین محموله های بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه ، وی موفق به ثبت تصاویری از آن شد. برخی از کاربران همچنین از وزن نسخه استاندارد Cyberpunk 2077 (که در تصویر بالا مشاهده می کنید) س questionال کرده اند که Justgonnasendit90 به دلیل استفاده از دو دیسک lu-ray و موارد دیگر ، یک نسخه معمولی از بازی است. از محتوای فیزیکی اضافی “وضوح عالی”.

حال سوالی که ممکن است در ذهن داشته باشید این است که چگونه ، در حالی که بیش از دو هفته تا عرضه جهانی Cyberpunk 2077 فاصله داریم ، ما هم اکنون شاهد این کار در فروشگاه ها (و احتمالاً به زودی در دست برخی از بازیکنان) هستیم. ) هستند. اگر به یاد داشته باشید ، اواسط سپتامبر بود که Project Red Studio رسماً اعلام کرد که روند توسعه Cyberpunk 2077 رسماً پایان یافته و به اصطلاح به اثر Gold تبدیل شده است. روند به دست آوردن طلا برای یک بازی ویدیویی زمانی اتفاق می افتد که سازندگان تصمیم بگیرند آخرین اثری را که تاکنون تولید کرده اند برای چندین میلیون دیسک بازی به ناشر ارسال کنند. به همین دلیل ، اگرچه در اقدامی بی سابقه شاهد تأخیر مجدد Cyberpunk 2077 پس از انتشار آن بودیم ، اما بدون شک روند تولید نسخه های فیزیکی این اثر از اواسط سپتامبر آغاز شده است. به همین دلیل به نظر می رسد نسخه های فیزیکی بازی تقریباً همزمان با تاریخ عرضه قبلی بازی توانسته اند در انبارهای برخی فروشگاه های بزرگ ظاهر شوند.

Cyberpunk 2077 در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 برای سیستم عامل های PlayStation 4 ، Xbox One و PC و سرویس Google Studio منتشر خواهد شد. همچنین ، این جلوه از همان ابتدا بر روی کنسول های نسل 9 Xbox X و PlayStation 5 به خوبی کار خواهد کرد ، اما به روزرسانی های ویژه این دو کنسول و همچنین کنسول سری Xbox S در سال 2021 به بازی اضافه می شود که شامل بسیاری از ویژگی ها است ، از جمله ردیابی پرتو. (Ray Tracing) ، این باعث افزایش بافت های پیشرفته و موارد دیگر می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید