بلاگ

به سبک PT | نقد و بررسی بازی Visage

چند روزی است که Visage روی پلتفرم رایانه شخصی و همچنین کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان راه اندازی نشده است و تاکنون بررسی ها متفاوت بوده است. سرانجام ، بررسی ها و ارزیابی های این کار معلق امروز به پایان رسید ، بنابراین برای ادامه مطالعه آنها را بخوانید.

Visage یک بازی اکشن ، ماجراجویی ، بقا و ترسناک اول شخص اعتیاد آور است که در آن وارد مناطق رها شده می شوید و اسرار را کشف می کنید. کم کم متوجه می شوید که اتفاقات وحشتناکی در منطقه رخ داده و افراد زیادی کشته شده اند. خانه های این بازی پر از راهروهای طولانی و تاریک است و این بر هیجان او افزود. Visage اخیراً در Early Access روی پلتفرم رایانه در دسترس بود و شامل هشت ساعت گیم پلی بود. اکنون بازیکنان می توانند نسخه اصلی را با ویژگی های بسیار بیشتری دریافت کنند. اگر به ژانرهای ذکر شده نیز علاقه دارید ، Visage یکی از بازی هایی است که نباید آن را از دست بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان و تماشای فیلم آن می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

SadSquare Studios وظیفه ایجاد و انتشار همزمان Visage را بر عهده داشت. همچنین ، هیچ بخش آنلاین یا چند نفره ای در این کار وجود ندارد و در همه بخش ها ، باید به صورت آفلاین و جداگانه پیشرفت کنید. حال تیم سازنده امیدوارند که این بازی مورد استقبال گیمرها نیز قرار بگیرد. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز برخی از منتقدان بازی های ویدیویی بررسی و رتبه بندی خود را برای Visage ارائه داده اند که در زیر نگاهی خواهیم انداخت.

GENERATION XOX 8.3 / 10

Visage سبک ترسناک و مهیجی دارد و شک نداریم طرفداران این سبک از آن استقبال خواهند کرد. واضح است که تیم سازنده برای توسعه این بازی از آثار برجسته این ژانر مانند P.T. آنها الهام گرفته شده اند. اکنون Visage می تواند رقیبی سرسخت برای عناوین دیگر باشد. گیم پلی این بازی در بیشتر لحظات با سکوت عجیبی دنبال می شود اما ناگهان اتفاقات وحشتناکی در آن رخ می دهد که بازیکنان را به وجد می آورد.

TheXboxHub 8/10

در Visage وارد مناطق مرموز و عجیبی می شوید و باید بفهمید که در گذشته چه اتفاقی افتاده است. این بازی شباهت زیادی به P.T دارد. و به نظر ما تولید و انتشار آن موفقیت آمیز بوده است. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که تیم تولید برای آینده این کار چه برنامه ای دارد.

فیلم 8/10

بدون هیچ مقدمه ای ، Visage را به همه کسانی که به سبک ترسناک و ترسناک علاقه مند هستند توصیه می کنیم. زیرا اتفاقات موجود در آن بازیکنان را سرگرم می کند و آنها را تا آخرین لحظه کنجکاو نگه می دارد.

SomosXbox

Visage یک بازی ترسناک است و گیمرها پس از مدتی آن را به خوبی درک خواهند کرد ، اما ما فکر می کنیم تیم سازنده در ساخت برخی از قسمت های آن اشتباهاتی انجام داده است. به نظر می رسد این بازی با آنچه سازندگان در ذهن داشتند متفاوت است. با این حال ، اگر به عناوین ترسناک و زنده ماندن علاقه دارید ، Visage یک بازی ایده آل برای شما خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید