بلاگ

به روزرسانی جدید What the Golf؟ منتشر شد.

چه گلفی؟ همانطور که در گذشته قول داده شده بود ، امروز بروزرسانی جدیدی برای این بازی در دسترس است که مربوط به فصل زمستان است و محتوای جالب توجهی به آن اضافه می کند. در زیر می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن را مشاهده کنید.

عناوین ورزشی همیشه مورد توجه بسیاری از بازیکنان بوده و گلف را باید یکی از محبوب ترین ها دانست. چه گلفی؟ با نگاه و احساس متفاوت نسبت به مشاغل دیگر این ورزش ، سال گذشته در کنسول و پلتفرم رایانه شخصی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال بسیار خوب گیمرها قرار گرفت. پس از مدتی ، تیم تولید تصمیم گرفت که طرفداران What the Golf را افزایش دهد؟ در همین راستا ، این بازی در iOS و به عبارت دقیق تر ، سرویس Apple Arcade منتشر شد. اگر شما هم به مشاغل ذکر شده علاقه مند هستید ، به هیچ وجه این کار را از دست ندهید.

تیم پشتیبانی از سال گذشته بسیار خوب بوده و هر از گاهی به روزرسانی می شود. اکنون آخرین به روزرسانی این بازی که امروز منتشر شده است It`s Snowtime نام دارد و برای همه طرفداران رایگان خواهد بود. 30 مرحله جدید به این جلوه اضافه شده است که هر یک از آنها می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد و بازیکنان را برای مدت طولانی سرگرم کند. البته این مراحل مانند گذشته از قوانین فیزیک پیروی خواهد کرد. دلیل انتخاب این نام توسط سازندگان این است که در بخشهای جدید می توانید محیط برفی و هیجان انگیز را مشاهده کنید.

اگر هنوز با سرویس Apple Arcade آشنا نیستید ، باید بدانید که فقط با پرداخت 4.99 دلار در ماه می توانید به بسیاری از عناوین ارزشمند دسترسی پیدا کرده و از آنها لذت ببرید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید