بلاگ

به روزرسانی جدید The battle of Polytopia منتشر شد

استودیوی battle of Polytopia امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که بروزرسانی جدید این بازی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، تریلری در این باره منتشر شده است که بعداً با هم خواهیم دید.

battle of Polytopia عنوانی استراتژی محور است که توسط Studios Midjiwan در گوشی های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS ایجاد و منتشر شده است. به گفته آنها ، آخرین به روزرسانی این بازی در واقع بزرگترین نوع در نوع خود است و باید دید بازیکنان در این زمینه چه واکنشی نشان می دهند.

بهترین ویژگی این به روزرسانی افزودن یک قسمت آنلاین و چند نفره است. طرفداران اکنون می توانند با دوستان یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان همکاری کنند تا با هم یک قلمرو ایجاد کنند. همچنین برخی از برنامه های جدید را در آن می بینیم که بدون شک رضایت مردم را در پی خواهد داشت. همچنین ، اندازه برخی نقشه های قدیمی بزرگتر شده و اکنون می توان تجهیزات بیشتری را وارد کرد. بنابراین اگر از طرفداران The battle of Polytopia هستید ، این بروزرسانی را از دست ندهید.

اگر هنوز با The battle of Polytopia آشنا نیستید ، باید بگوییم که می توانید یک امپراتوری گسترده بسازید و سرزمین خود را آباد کنید. البته همه اینها یک شبه اتفاق نمی افتد و برای رسیدن به خواسته های خود باید وقت زیادی را صرف کنید. به طور کلی ، سه قسمت مهم از جمله Perfection ، Domination و خلاقیت در بازی وجود دارد که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این کار ، شما عزیزان را در جریان خواهیم گذاشت. در پایان می توانید فیلم این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید