بلاگ

به روزرسانی بازی جدید” اردک “منتشر شده است.

Adult Swim Studios امروز به روزرسانی بزرگی را برای بازی Duck منتشر کرد که ویژگی های زیادی را به آن اضافه می کند و ظاهراً برای طرفداران یکی از موارد ضروری است. جزئیات بیشتر درباره این خبر را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Duck Game یک سری عناوین اکشن و معمایی است که به مدت 6 سال منتشر شده است. تیم سازنده تاکنون پشتیبانی خوبی از این بازی داشته و به روزرسانی هایی را برای طرفداران ارائه کرده است. البته به روزرسانی 1.5 این بازی که امروز منتشر شد ، در نوع خود بهترین محسوب می شود. یکی از مهمترین مطالب این به روزرسانی ، قسمت چند نفره و آنلاین است که بدون شک همان چیزی بود که طرفداران از سازندگان می خواستند. در این قسمت شما می توانید با 7 بازیکن دیگر روی نقشه باشید و نبردهای مهیج را تجربه کنید. بسیاری از اشکالات گزارش شده نیز برطرف شده اند تا بازیکنان بتوانند راحت تر وارد دنیای خیالی و جذاب آن شوند. علاوه بر این ، سلاح ها ، نقشه ها و موارد بیشتری برای شخصی سازی اضافه شده است.

بازی اردک مجموعه ای از عناوین کلاسیک است که خاطره بسیاری از بازیکنان را زنده می کند. این عنوان اولین بار در گذشته در کنسول های قدیمی ظاهر شد ، اما پس از پاسخ نسبتاً خوب گیمرها ، تیم توسعه دهنده ، Justice Third ، تصمیم گرفت آن را در دسترس دارندگان کنسول های PC و PlayStation 4 و Nintendo Switch نیز قرار دهد. در این بازی شما باید شخصیت هایی با مهارت های مختلف را راهنمایی کنید و جنگ های شدیدی با دشمنان خود داشته باشید. شاید بهترین ویژگی این بازی تنوع زیاد حالت ها و سلاح ها باشد. علی رغم بروزرسانی گفته شده امروز در دسترس است ، این بهترین فرصت برای گیمرهایی است که هرگز بازی Duck را تجربه نکرده اند.

باید دید Justice Justice برای آینده Duck Game چه برنامه هایی خواهد داشت. بنابراین اگر درباره این کار اخبار بیشتری دریافت کردید ، ما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید