بلاگ

به‌روزرسانی جدید بازی The Plague Inc منتشر شده است.

طبق گفته تیم سازنده The Plague Inc ، جدیدترین بروزرسانی مربوط به این بازی با نام The Cure هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد که بسیاری از ویژگی ها را نیز بر روی آن اعمال می کند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازیکنان ، پیش پرده ای از این بروزرسانی منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

Plague Inc یکی از جالب ترین عناوینی است که از چند ماه پیش در گوشی های هوشمند ، دقیق تر در سیستم عامل های اندروید و iOS موجود بود و مورد استقبال قرار گرفت. این بازی به دلیل داستان و محتوای خود جنجال زیادی به پا کرد و حتی در چین ممنوع اعلام شد. در این بازی شبیه سازی ، که شامل ایجاد ویروس های مختلف است ، شما باید چندین محقق را راهنمایی کرده و این فعالیت را برای از بین بردن انسان های دیگر انجام دهید. استفاده از استراتژی های خاص و خلاقانه در این بازی بسیار مهم است و در بعضی قسمت ها مجبورید این کار را انجام دهید. گفتنی است استودیوی Ndemic Creations همزمان در توسعه و انتشار آن نقش داشته است.

جدیدترین نسخه به روز شده The Plague Inc ، The Cure به تازگی منتشر شده است که شامل چالش ها و بخش جدیدی است. در حالت بازی جدید ، شما قادر به تولید واکسن برای تحقیقات خود و جلوگیری از شیوع برخی ویروس ها هستید. بنابراین نتیجه می گیریم که این قسمت با سایر قسمتهای بازی کاملاً متفاوت است. تجربه Cure برای طرفداران کاملا رایگان است. همانطور که گفته شد ، امروز ویدئویی از این بروزرسانی منتشر شده است که می توانید در پایان مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید