بلاگ

بهینه سازی جزئیات و کنتراست در لایت روم

قطع به یقین پیش آمده است بعد از عکاسی از منظره ای بنظر دلنشین نیامده است. شما با اعمال فیلتر بر روی عکس میتوانید بر زیبایی عکستان بی افزایید. این فیلتر در نرم افزارهای گوناگون قابل دسترس میباشد اما مهم ترین و راحت ترین نرم افزار در استفاده از فیتلر ها و اعمال تغییرات و ادیت و روتوش عکس نرم افزار لایت روم است. اگر به دنبال فیلم آموزش کار با لایت روم هستید و همچنین اگر به دنبال آموزش لایت روم به زبان فارسی و حرفه ای هستید روی لینک کلیک کنید . https://maktabtv.com/Courses/lightroom/ این آموزش نرم افزار لایت روم توسط رسانه آموزشی مکتب تی وی برای شما عزیزان گردآوری شده است.

آخرین اطلاعیه و انتشار Adobe Photoshop Lightroom 4 عکاسان را از یادگیری روند کار جدید آن در ویرایش خام در روند 2012 هیجان زده می کند. در حالی که ارتقا previous قبلی Lightroom در بهبود قابلیت کاهش صدا و سنگ زنی و همچنین سایر قابلیت ها متمرکز بود ، Lightroom 4 به طور کلی ارائه می دهد فرآیند ویرایش Basic و Curves جدید تصاویر خام. این توابع هسته اصلی هر گردش کار خام را تشکیل می دهند ، بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این مقاله نشان می دهد که بازیابی جزئیات جدید و کنترل های زنگ در لایت روم 4 چقدر قدرتمند است. آموزش لایت رومرا آغاز کنید.

روند 2012
گردش کار جدید Leitrum “فرآیند 2012” نامیده می شود. اگر پرونده هایی را در ماژول Develop که هرگز در Lightroom یا ACR ویرایش نشده اند باز کنید ، به عنوان فرآیند پیش فرض استفاده می شود. ما قصد داریم برای این مقاله تصور کنیم که ما در حال کار بر روی یک تصویر کاملاً جدید هستیم که برای اولین بار در Lightroom باز می شود. برای آموزش لایت روم در نسخه 2012‌ آموزش را شروع کنید.

اولین نکته ای که کاربران باسابقه Lightroom در مورد آموزش لایت روم و صفحه اصلی Lightroom 4 مشاهده می کنند این است که برخی از کنترل های تن صدا جایگزین شده اند. روشنایی عبور داده شده ، پر شدن نور و بازیابی ، که با تنظیمات فردی برای قرار گرفتن در معرض ، کنتراست ، روشنایی ، سایه ها ، سفیدها و سیاه ها جایگزین شد . تنظیمات حضور معمولاً ثابت می مانند ، با این تفاوت که نشانگر وضوح اکنون تأثیر بارزتری دارد (بعداً در مقاله اثبات شد).

در آموزش لایت روم یک تغییر رفتاری نه چندان واضح اما مهم نیز در صفحه اساسی ایجاد شده است. نسخه های قبلی Lightroom پیش فرض همه کنترل های تن را روی 0 تنظیم نکرده است. در نتیجه ، همیشه مشخص نبود که مقدار اصلی هنگام تلاش برای خنثی کردن دستی تغییرات چیست. در Lightroom 4 ، هر تنظیم صدای اصلی با مقدار خنثی 0 شروع می شود. هنگامی که کنترل ها را به راست و چپ حرکت می دهید ، هر کدام به ترتیب از الگوی روشن و تیره شدن سایه ها پیروی می کنند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید