بلاگ

بهبود انیمیشن‌های چهره در آپدیت بعدی Valhalla مورد بررسی است

دنیای باز و بازی نقش آفرینی Vallalla برای اولین بار در نوامبر سال گذشته منتشر شد و از آن زمان ، Ubisoft در تلاش است تا چیز جدید و منحصر به فردی را برای بازیکنان فراهم کند تا به حل مشکل آزمایشی بازی اضافه کنند. تیم پشتیبانی اخیراً لیستی از به روزرسانی های نرم افزار Val Valhalla را منتشر کرده است. بدون شک یکی از مشکلات عمده بازی والخالا ممکن است مربوط به چهره حیوانات شخصیت های مختلف باشد که با مخالفت و به تصویر کشیدن بسیاری از بازیکنان روبرو شد ، اما اکنون یوبی سافت در حال بررسی راه حل است.

اخیراً ، در انجمن بازی های Ubisoft ، گروه پشتیبانی Vallalla Games شامل یک به روزرسانی دیگر شده است که در مورد بحث عدم رعایت دهان و دهان سخنرانان در هنگام بحث در مورد بازی بحث خواهد کرد. اگرچه این مشکلات ممکن است زیاد نباشد ، اما در زمان های مختلف مکالمه می تواند آزار دهنده باشد. مخصوصاً برای بازیکنانی که توجه زیادی به بحث های بخشی از داستان دارند و خود را در داستان والهلا غرق می کنند.

علاوه بر این ، تیم Ubisoft اطلاعات مربوط به سایر به روزرسانی ها و اشکالات مربوط به بروزرسانی های اخیر را ارائه داده است. طبق این بیانیه ، برخی از مشکلات مرتبط با توسعه داستان ، انجام مأموریت های مهم و از دست دادن رهبر گروه یا قبیله حل خواهد شد. مشکل دیگر این است که ماهی ها در دریا یا شهرهای مختلف ظاهر نمی شوند و این باعث می شود که مردم نتوانند مأموریت های ماهیگیری را انجام دهند. سرانجام ، پیشرفت جدیدی در Photo Mode وجود دارد که مشکل بارگیری فریم های بازیکنان را بهبود می بخشد.

به گفته گروه پشتیبانی والیلا ، موارد دیگری نیز توسط بازیکنان گزارش شده است و تیم در جستجوی راه حل های احتمالی برای درج اصلاحات در به روزرسانی های آینده است. به نظر می رسد بسیاری از این مشکلات مربوط به کاوش و تخریب بازی در جریان مأموریت های اصلی داستان یا مشکلات خارجی باشد. با این حال ، یوبی سافت زمان دقیق این بروزرسانی ها را اعلام نکرده است.

Valhalla در حال حاضر در سیستم عامل های PC ، PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Xbox One ، Xbox S-Series و X-Series و Google Studio در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید