بلاگ

بسته الحاقی Delicious Last Course برای Cuphead به تأخیر افتاد.

استودیوی Amdchar (MDHR) امروز خبر بدی را منتشر کرد مبنی بر اینکه عرضه بسته الحاقی جدید Cuphead برای مدت زمان نسبتاً طولانی به تأخیر افتاده است و طرفداران تا سال دیگر نمی توانند آن را تجربه کنند. در زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این خبر پیدا کنید.

Cuphead یکی از سری عناوین پلتفرمر است که اولین نسخه آن مربوط به سال 2017 است. جالب است بدانید که سازندگان این بازی از انیمیشن های بسیار قدیمی و کلاسیک الهام گرفته شده اند و همین امر باعث شده تا بازی با استقبال خوب طرفداران روبرو شود. بازیکنان در این بازی شما باید کنترل یکی از شخصیت های Cuphead یا Mugman را در دست بگیرید و لحظات هیجان انگیز را در حالت های تک یا دو بازیکن تجربه کنید. همچنین هنگام بازی سلاح ها و توانایی های جدیدی به دست خواهید آورد و قادر خواهید بود اسرار بسیاری را کشف کنید. بنابراین اگر از طرفداران عناوین این سبک هستید ، به هیچ وجه Cuphead را از دست ندهید. لازم به ذکر است که شرکت فوق الذکر همزمان مسئولیت ساخت و انتشار آن را بر عهده داشت.

بسته الحاقی Delicious Last Course برای اولین بار در سال 2018 معرفی شد و بازیکنان زیادی منتظر دریافت آن بودند. متأسفانه ، این دومین بار است که این بسته با تأخیر طولانی مواجه می شود و ظاهرا طرفداران باید صبور باشند تا اوایل سال 2021. یکی از اعضای تیم تولید در مورد این حادثه گفت:

The Delicious Last Course ماجراجویی و اپیزودهای جدیدی را به Cuphead اضافه می کند و ما نیز مانند شما منتظر انتشار آن نیستیم. ما همچنین پایان جالب توجهی را در بخش داستان این بسته در نظر گرفته ایم و امیدواریم که در این زمینه با ما موافقت کنید. بسته افزونه ما تا حد زیادی آماده انتشار بود ، اما احساس کردیم هنوز به کار نیاز دارد و برخی اشکالات باید برطرف شوند. در گذشته ، شیوع ویروس کرونا به ما امکان سرعت بخشیدن به توسعه The Delicious Last Course را نمی داد ، اما مطمئن باشید که ما برای تکمیل روند توسعه سخت تلاش می کنیم.

Cuphead در حال حاضر در سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است. به نظر می رسد که مدتی دیگر می توانیم تاریخ دقیق انتشار The The Delicious Last Course را ببینیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید