بلاگ

بسته الحاقی جدید GWENT: Witcher Card Game ماه آینده منتشر می شود.

تیم سازنده GWENT: The Witcher Card Game امروز در خبرهای خوبی اعلام کرد که آخرین بسته الحاقی مربوط به این بازی قرار است ماه آینده در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد. امروز علاوه بر ارائه اطلاعات ، پیش پرده ای از این بسته نیز در دسترس است که بعداً مشاهده خواهیم کرد.

نقش عناوین مبتنی بر کارت را در سرگرمی تعداد زیادی از گیمرها نباید دست کم گرفت. یکی از این بازی ها GWENT: The Witcher Card Game نام دارد که در آن شما باید کارت هایی را از شخصیت های محبوب نسخه سوم سری Witcher انتخاب کنید و مسابقات هیجان انگیز را با دیگران آغاز کنید. تاکنون تیم سازنده از این کار بسیار حمایت می کنند و هر چند وقت یک بار ، به روزرسانی های مفید و بسته های الحاقی برای آن ارائه می شود. اکنون زمان بسته بزرگ الحاقی است که از 8 دسامبر 2019 (8 دسامبر 2020) به دست علاقه مندان می رسد و باید دید واکنش آنها در این زمینه چیست.

با استفاده از این بسته الحاقی ، بازیکنان می توانند به 70 کارت و همچنین مهارت ها و تکنیک های جدید دسترسی داشته و از آنها لذت ببرند. بنابراین اگر به این بازی علاقه مند هستید ، این بسته می تواند انتظارات شما را تا حد زیادی برآورده کند. پیش خرید قبلاً شروع شده است و بازیکنان می توانند برای آن درخواست دهند.

GWENT: بازی Witcher Card در حال حاضر در رایانه های شخصی ، کنسول های PlayStation 4 و Xbox One و سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. سرانجام ، می توانید پیش نمایش بسته الحاقی جدید این اثر را مشاهده و بارگیری کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید