بلاگ

بروزرسانی بعدی Dead Cells در اواسط دسامبر منتشر خواهد شد.

پس از ماه ها سکوت ، سازنده بازی تحسین شده Dead Sales از برنامه خود برای انتشار به روزرسانی جدید کریسمس برای این بازی خبر داده و قصد دارد چیزی بزرگتر برای این عنوان در نظر بگیرد.

با شیوع ویروس کرونا ، بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک در صنعت بازی های ویدیویی تحت تأثیر مشکلات آن قرار گرفته اند. با این وجود ، علیرغم همه مشکلات ، Motion Twin ، خالق Dead Cells ، روز گذشته اعلام کرد که در اواسط دسامبر سال جاری به روزرسانی های جدیدی را برای این عنوان منتشر خواهد کرد. علاوه بر این ، تیم توسعه اعلام کرده است که اخبار “چیزی بزرگتر” به طور رسمی در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

استودیوی Motion Twin پیامی را در صفحه Steam بازی منتشر کرده است که حاکی از این است که Dead Cells Holiday Updates به انواع مختلفی از سلاح ها و دشمنان گرفته تا مناطق جدید اضافه می کند. این اولین پیام رسمی تیم تولیدی از زمان انتشار به روزرسانی های مربوط به ماه آگوست است.

اگرچه هنوز جزئیات دقیق به روزرسانی بعدی بازی مشخص نشده است اما مطمئناً خبر اضافه شدن محتوای جدید به Dead Cells خبر خوبی برای طرفداران این عنوان خواهد بود. این بازی در حال حاضر در Xbox One ، PlayStation 4 ، Nintendo Switch ، سیستم عامل های رایانه شخصی و تلفن های هوشمند در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید