بلاگ

بررسی بخش چندنفره‌ در بازی Cyberpunk 2077

اخیراً در یک کنفرانس تلفنی درباره مولفه چندنفره  برای این بازی صحبت شده است. به نظر می رسد این قسمت یک پروژه بزرگ و جدا از تم بازی است و افراد اتاق درمان با تم بازی متفاوت هستند.

این بازی در کمتر از دو هفته به بازیکنان می رسد و در نهایت به آنها اجازه می دهد وارد خیابان ها و محله های Night City شوند و در داستان ها شرکت کنند. اما اگر این بازی را دنبال کرده باشید ، CD Project Red همچنین یک بخش چند نفره را برای بازی شروع می کند ، که احتمالاً در سال 2022 منتشر خواهد شد. در واقع ، کلاس معمولاً صحبت نمی کند چیزهای زیادی درباره این گروه است ، اما اخیراً طی یک تماس تلفنی ، آدام کیچینسکی کمی درباره این وضعیت صحبت کرده است. به گفته وی ، اعضای اتاق مذاکره با این گروه کاملاً از موضوع اصلی بازی جدا شده اند و ما شاهد یک پروژه عظیم و متنوع هستیم.

قسمت چند نفره بازی قرار است در همان دنیای Cyberpunk 2077 اتفاق بیفتد و طبق گفته کیشینسکی ، با ایده اصلی موضوع بازی پیوند خواهد خورد. اما توسعه آن در تیم متفاوتی قرار گرفته است. این بازی ممکن است از قفل ساز Grand Theft Auto 5 ، GTA Above الهام گرفته شود. کیشینسکی گفت این یک پروژه عظیم است و بسیاری از توسعه دهندگان وقت خود را صرف آن کرده اند.

این جلسات تلفنی هفته گذشته با اسپانسرهای بازی برگزار شد و کیشینسکی در مورد موارد جالب صحبت کرد. به عنوان مثال ، او به آنها اطمینان داد که این بازی قطعاً در تاریخ 10 دسامبر منتشر خواهد شد یا اجرای آن بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بسیار راضی کننده است. امروز بیشتر بازی های کنسول پلی استیشن 4 نیز رونمایی شدند و به نظر می رسد این بازی به 72 گیگابایت فضای خالی در سیستم شما نیاز دارد.

Cyberpunk 2077 در تاریخ 10 دسامبر (20 دسامبر) از طریق پخش پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان ، رایانه های شخصی و Google Studio منتشر می شود. همچنین نسل بعدی نسخه رایگان بازی را نیز در اختیار شما قرار داده است که در سال 2021 ارائه می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید