بلاگ

بررسیهای بازگشت به خانه در صورت یافتن امتیازات نینتندو سوئیچ.

اگر از طرفداران If Found هستید ، باید بدانید که این بازی برای اولین بار در ماه مه در سیستم عامل PC و سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفت و با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. از آن زمان ، تیم سازنده قصد دارد تعداد بازیکنان عنوان را افزایش دهد. گذشته از انتشار به روزرسانی ها ، انتشار این بازی در کنسول Nintendo Switch نیز ایده خوبی به نظر می رسید. اکنون این اتفاق افتاده است و می توانید بررسی ها و رتبه بندی های مربوط به این نسخه را در زیر بخوانید.

If Found قرار است به عنوان یک بازی ماجراجویی و داستانی با الهام از رمان های مهیج دیده شود. در این بازی شما باید نقش یک شخصیت کنجکاو را بر عهده بگیرید و اسرار محیط خود را فاش کنید. بازیکنان همچنین می توانند به زمین بازی بروند ، که نباید نادیده گرفته شود. کار او یافتن راه خانه و بازگشت به مکانی است که هرگز برای او آسان نخواهد بود. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، If Found گزینه مناسبی برای شماست.

لازم به ذکر است که وظیفه ایجاد و انتشار If Found به طور همزمان بر عهده دو شرکت Dreamfeel و Annapurna Interactive بود. همچنین ، هیچ حالت آنلاین یا چند نفره ای در این کار وجود ندارد و شما باید به صورت مستقل و جداگانه در همه قسمت ها پیشرفت کنید. به هر حال ، امروز منتقدان عنوان معروف بازی ویدیویی شروع به ارائه بررسی و رتبه بندی برای نسخه نینتندو سوییچ بازی If Found کرده اند که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

دودل های دیجیتال 9.5 / 10

اگر برجسته ترین ویژگی Found خط داستانی آن باشد ، تردیدی نداریم که دارای یک پایه پخش کننده بزرگ خواهد بود. داستان بازی به آرامی شروع می شود اما سپس به روش های عجیب و غریب به اوج خود ادامه می دهد و تیم سازنده پایان خوبی برای آن دارند. If Found داستان مردی به نام کاسیو را تعریف می کند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به او بپیوندید و معماهای هیجان انگیز را حل کنید تا به مقصد برسید. از تصاویر هنری این اثر نباید غافل شد. در مجموع If Found یک بازی عالی برای همه گیمرها به خصوص جوانان است.

اجاره صفحه نمایش 9/10

If Found داستانی جذاب دارد و ما آن را دوست داشتیم. شما فقط باید در مورد کمکی که به دیگران می کنید انتخاب بیشتری داشته باشید. در طول بازی صحنه های تلخ و شیرین بی شماری رخ می دهد که بازیکن را تحت تأثیر قرار می دهد. شک نداریم که طرفداران ژانرهای ماجراجویی و داستانی این موضوع را دوست خواهند داشت.

پخش کننده 10/10 را تغییر دهید

If Found یک داستان خاص و متفاوت در مورد روابط خانوادگی و کشف خود است که نباید آن را از دست بدهید. دنیای این بازی رنگارنگ و مسحورکننده است و علاوه بر این شخصیت ها به بهترین شکل خلق می شوند. تنها ایراد بازی کوتاه بودن آن است. حداکثر ظرف دو ساعت می توانید این عنوان را کامل کنید. البته این مشکل به نظر ما اصلاً نمی رسید و ما ترجیح دادیم از جنبه های مثبت آن لذت ببریم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید