بلاگ

برترین بازی: قسمت دوم | معرفی و بررسی بهترین بازی های ماه اکتبر.

ما با یک بخش جدید و یک ویدیوی جذاب دوباره مهمان شما هستیم. نام این مقاله بهترین بازی است و ما هر ماه بهترین بازی منتشر شده در آن ماه را به طور خلاصه ارائه ، تحلیل و بررسی خواهیم کرد.

شاید سالها گذشته باشد که ما یک بازی رایانه ای را با هزار تلاش ساخته ایم ، با هزار امید و آرزو آن را نصب کردیم و بعد از بازی کردن ، احساس خوشبختی نکردیم ، اما به هیچ وجه احساس گیمر قدیمی را نداریم. تغییر نکرده است. سالهاست که بازی ها به چیزی فراتر از سرگرمی تبدیل شده اند ، اما سایر بازی های ویدیویی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند.

مسئله یا به عبارت بهتر معضلی که بسیاری از ما با آن روبرو هستیم این است که نمی دانیم وقتی زمان بازی فرا می رسد کدام عنوان را تجربه کنیم. گاهی پیش می آید که ما اصلاً نمی دانیم به چه سبکی علاقه داریم و هر دستی که بازی کنیم نمی تواند آنطور که باید سرگرممان کند. این مسئله خصوصاً در ماه های آینده که با انتشار بازی های جدید و نسل نهم روبرو هستیم ، اهمیت و اهمیت بیشتری پیدا می کند. بنابراین تصمیم گرفتیم بازی هایی را که هر ماه با کمک آیتمی به نام “Top Game” منتشر می شوند ، مرور کنیم و سپس می توانیم بهترین عنوان و بهترین بازی را به شما معرفی کنیم. گاهی ممکن است یک بازی عالی انتخاب شود و گاهی اوقات یک بازی مستقل به حدی سرگرم کننده و جذاب باشد که حتی بازی های بزرگ را کنار زده و ما را ترغیب کند تا از آن به عنوان بهترین بازی ماه نام ببریم.

قسمت اول این مقاله با موضوع بررسی بهترین بازی های تابستان 2020 منتشر شد و با توجه به استقبال و حمایت گرم شما از طرف کاربران و همراهان همیشگی گیمفا ، تصمیم گرفتیم قسمت دوم این مورد را تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم شما کاربران عزیز گیمفا

در این ویدئو ابتدا قصد داریم به طور خلاصه گزینه هایی را که به عنوان بهترین بازی ماه معرفی شده اند معرفی کنیم و به طور خلاصه آنها را بررسی کنیم و سپس بهترین بازی شناسایی شده توسط تیم Gimpa را معرفی و تحلیل خواهیم کرد:

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کفیت SD


مدیر پروژه و نویسندگان:

سعید حلاجیان – سعید آقابابایی

تهيه كننده:

کسری نراقی

ویراستار:
سعید حلاجیان

با تشکر از همه کسانی که ما را در ساخت این مسئله یاری کردند

همچنین توجه داشته باشید که این مورد هر ماه یک بار منتشر می شود و در قسمت اول ، ما بازی های تابستانی 2020 را به طور استثنایی بررسی کرده ایم و در این قسمت ، با بررسی بازی های اکتبر در خدمت شما بودیم. در قسمت بعدی قصد داریم بازی های ماه نوامبر را به ویژه عناوین نسل نهم مورد بررسی دقیق قرار دهیم. بنابراین با پیشنهادات و نظرات خود به ما در بهبود این بخش کمک کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید