بلاگ

بخش انتشارات Xbox Game Studios احتمالاً روی عنوان جدید AAA کار می کند.

اخیراً اطلاعاتی از پروفایل Linkedin دیو مونگان ، راوی که در بخش انتشارات استودیوی Xbox Game کار می کند ، منتشر شده است که نشان می دهد این بخش در حال کار بر روی پروژه جدید AAA است.

آقای موناگان ، که اخیراً در Microsoft Flight Simulator کار کرده است ، در پروفایل LinkedIn خود اعلام کرد که در حال کار بر روی یک عنوان جذاب جهان آزاد AAA است. در همین حال ، کاربر معروف Klobrille این موضوع را در توییتر خود اعلام کرده است.

تنها چیزی که می توانیم از آن اطمینان داشته باشیم این است که این بازی جدید احتمالاً توسط Microsoft First Party Studios ساخته نخواهد شد. نقش بخش انتشارات Xbox Game Studios ساخت و توسعه یک بازی نیست ، بلکه کار با استودیوهای مستقل و مهمانی های مهمانی است. از جمله می توان به استودیوهای Dontnod یا Moon Studio اشاره کرد. Microsoft Flight Simulator ، ساخته شده توسط استودیوی Asobo ، بخشی از این لیست است. همه این شرکت ها به عنوان استودیوی مهمانی فعالیت می کنند. این استودیوها بازی های انحصاری برای مایکروسافت می سازند ، اما هنوز استقلال کامل خود را حفظ می کنند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد این پروژه جدید AAA منتشر نشده است. انتظار می رود در ماه های آینده اخبار بیشتری در مورد این بازی منتشر شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید