بلاگ

با بروزرسانی اصلی GTA Online ، یک جزیره جدید به نقشه اضافه خواهد شد.

سرانجام ، Rockstar Games یک بروزرسانی بزرگ برای GTA Online با نام Perico Key Heist معرفی کرده است که ماموریت های جدید دزدی را به همراه یک جزیره شخصی بزرگ اضافه می کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید ، به علاوه پیش نمایش این بسته الحاقی را تماشا کنید.

همانطور که گفته شد ، Rockstar Games به تازگی بزرگترین بروزرسانی سرقت GTA V ، Cayo Perico Heist را معرفی کرد که علاوه بر افزودن یک جزیره بزرگ به نقشه بازی GTA Online ، به بازیکنان امکان می دهد برای اولین بار بازی کنند. انجام مأموریت های سرقت تک بازی. در زیر می توانید پیش پرده مقدماتی این بسته الحاقی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

با توجه به تاریخچه این بسته مکمل ، جزیره Cayo Perico یک منطقه کاملا خصوصی است که توسط تجهیزات پیشرفته نظامی محافظت می شود. در مأموریت های جدیدی که دریافت خواهید کرد ، وظیفه شما این است که به این جزیره نفوذ کرده و اموال زیادی را که در این مکان به خوبی مراقبت می شوند ، بدزدید.

این به روزرسانی علاوه بر موارد فوق ، اسلحه ، اماکن تفریحی و موارد جدید را نیز به GTA Online اضافه خواهد کرد. این به روزرسانی همچنین بیش از 100 موسیقی جدید به رادیوهای بازی محلی GTA Online اضافه خواهد کرد.

به روزرسانی Cayo Perico Heist در تاریخ 15 دسامبر سال 2020 و در نسخه های رایانه ای و کنسولی نسل 8 (و 9) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. Rockstar همچنین قول داده است که به زودی جزئیات بیشتری از بسته الحاقی را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید