بلاگ

باورز برنامه های نینتندو در سال 2021 را اعلام کرد

به نقل از وب‌سایت گیم‌اسپات (Gamespot)، Doug owser مدیر شعبه نینتندو سوییچ آمریکا معتقد است که کنسول نینتندو سوییچ وارد میانه چرخه عمر خود شده است.

چهار سال پس از انتصاب به عنوان مدیر نینتندو ایالات متحده ، بوورز مصاحبه مفصلی با Polygen انجام داد. وی در مورد چشم انداز این شرکت برای سال 2021 ، نحوه عملکرد خوب کنسول نینتندو سوییچ در زمان شیوع کرونا و آنچه که وی میانسالی کنسول نینتندو سوییچ نامید صحبت کرد. وی اظهار داشت که این شرکت به هر دو مدل کنسول های قابل حمل و خانگی علاقه مند است. بوورز اضافه کرد:

یکی از بزرگترین مسائل هنگام ایجاد عناوین برای کنسول Nintendo Switch نحوه برخورد ما و دیگر شرکا با بقیه شرکت است. روش های ایجاد جلوه های منحصر به فرد در این کنسول یکی از دلایل اصلی احساس متفاوت بودن هنگام تجربه این عناوین است. در پنجمین سال عرضه کنسول نینتندو سوییچ به همین ترتیب ادامه خواهیم داد. همانطور که مدیرعامل نینتندو ، شانتارو فوروکاوا ، در خلاصه ای از سیاست های مدیریت خود گفت ، ما فکر می کنیم تازه وارد وسط کنسول شده ایم.

داگ باورز و فروش سوییچ

این شرکت، در یک ماه گذشته آمار فروش 1 میلیون و 350 هزار دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ را در ایالات متحده به ثبت رسانده است. این آمار در حالی به وقوع پیوسته که طی سال جاری در آمریکا نزدیک به 7 میلیون دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ به فروش رسیده است.

باورز به نقل قولی از شانتارو فوروکاو، مدیر عامل شرکت نینتندو، اشاره می‌کند. فوروکاو این نکته‌ را بیان می‌دارد که کنسول نینتندو سوییچ وارد سال‌های میانی عمرش می‌شود. باوزر و فوروکاوا، قبلا اعلام کرده‌اند که عناوین بیشتری برای سال 2021 و سال‌های آینده در دست ساخت قرار دارند. وارد شدن این کنسول به سال‌های میانی عمرش نکته‌ی عجیبی نیست. تا سال 2020، عناوین انحصاری بسیاری برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارند. از جمله‌ی مورد انتظارترین بازی‌ها می‌توان به نسخه‌‌ی جدید سری‌های Metroid Prime و Bayonetta اشاره داشت.

میزان فروش دو برابری کنسول نینتندو سوییچ در طی دو ماه اخیر، با وجود انتشار کنسول‌های نسل نهمی شرکت‌های سونی و مایکروسافت، موفقیت بسیار بزرگی برای شرکت نینتندو به حساب می‌آید. این شرکت، در یک ماه گذشته آمار فروش 1 میلیون و 350 هزار دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ را در ایالات متحده به ثبت رسانده است. این آمار در حالی به وقوع پیوسته که طی سال جاری در آمریکا نزدیک به 7 میلیون دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ به فروش رسیده است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید