بلاگ

بالای آسمان | نظرات و امتیازات بازی The Falconeer

تنها چند ساعت به انتشار بازی The Falconeer در رایانه های شخصی و کنسول های سری Xbox One و Xbox X باقی مانده است. به همین مناسبت ، امروز نقدها و امتیازات این بازی توسط منتقدان مختلف تکمیل شد ، بنابراین برای ادامه آنها به ادامه مطلب بروید.

عناوین شبیه سازی همیشه مورد توجه بسیاری از گیمرها بوده و انواع مختلفی از آنها در دسترس قرار گرفته است. Falconeer یکی از آن کارها به سبک نقش آفرینی و دنیای باز است که در آن شما باید یک سفر هوایی ماجراجویانه را شروع کنید و به سختی با دشمنان خود بجنگید. در این بازی چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد که می تواند برای گیمرها جالب باشد. نبردهای پرندگان در این بازی اتفاق می افتد و شما باید آنها را ببرید. نقشه این عنوان مناطق مختلفی از جمله جنگل و دریا را شامل می شود و تنوع نسبتاً خوبی در این زمینه وجود دارد. سیستم جنگی این بازی نیز تقریباً خلاقانه است و سرعت در آن بسیار مهم است. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، تجربه Falconeer ممکن است برای یک بار هیجان انگیز باشد. برای تماشای تریلر این بازی نیز می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که دو استودیوی Tomas Sala و Wired Productions به ترتیب کار ساخت و انتشار The Falconeer را بر عهده داشته اند. این بازی همچنین دارای یک قسمت آنلاین است که می توانید آن را با دوستان یا بازیکنان دیگر از سایر نقاط جهان تجربه کنید. بنابراین بدیهی است که برای دسترسی به اینترنت به اینترنت نیاز دارید. همانطور که در بالا ذکر شد ، امروز بررسی ها و امتیازات این اثر توسط منتقدان نام معروف بازی های ویدیویی در دسترس قرار گرفت که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

اسلحه FINGER 7/10

Falconeer توجه زیادی به شخصیت اصلی داستان نداشت و تیم سازنده توانست جزئیات بیشتری از زندگی او را نشان دهد. ماجراجویی در این بازی بسیار سرگرم کننده است و ما شاهد یک جهان زیبا و خیره کننده هستیم. اگر عاشق ماجراجویی و نقش آفرینی هستید ، The Falconeer را از دست ندهید. در غیر این صورت ، ما پیشنهاد می کنیم ابتدا تریلرها و عکسهای صفحه را مشاهده کنید تا تصمیم بهتری درباره تجربه بگیرید.

دستاوردهای Xbox 6.5 / 10

محیط بازی Falconeer چشم نواز و مهیج است و علاوه بر این ، رمز و رازهای بی شماری وجود دارد که می تواند ساعت ها علاقمندان به ژانرهای نقش آفرینی و شبیه سازی را سرگرم کند. متأسفانه ، بازی همچنان در حال تکرار است و بسیاری از گیمرها این موضوع را به خوبی درک خواهند کرد. برخی از مشکلات در گیم پلی بازی وجود دارد و امیدواریم که تیم سازنده برای رفع آنها بلافاصله اقدام کند.

jeuxvideo.com 6.5 / 10

ما در The Falconeer شاهد تصاویر هنری و دنیایی جذاب هستیم و این را باید یکی از بارزترین ویژگی های بازی دانست. داستان بازی چندان جالب نیست و سازندگان می توانستند توجه بیشتری به آن داشته باشند. حتی به شخصیت های اصلی این بازی نیز به خوبی پرداخته نشده است. با این حال ، ما معتقدیم که برخی از گیمرها از بازی Falconeer لذت خواهند برد.

اجاره صفحه نمایش 4/10

ما فکر کردیم که سازنده ایده های خلاقانه زیادی برای ساخت The Falconeer داشته است ، اما در اجرای آنها مشکل داشت. حالت جهان باز این عنوان به هیچ وجه قابل مشاهده نیست و جدا از برخی رمز و رازها ، محتوای زیادی در آن وجود ندارد. آثار بسیاری به این سبک در سیستم عامل ها وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید