بلاگ

بالاتر رفتن میزان فروش playStation از مجموع کنسول‌های xBox سری اکس و اس

داده ها و آمار جدید نشان می دهد که در هفته اول عرضه ، فروش کنسول پلی استیشن 5 بیشتر از کل فروش کنسول های Xbox و سری S Xbox بوده است. لطفاً برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق گفته VG Chartz ، بین 8 تا 14 نوامبر ، تقریباً 1،493،918 کنسول پلی استیشن 5 فروخته شده است. در همان زمان ، حدود 1،345،386 کنسول Xbox از سری X و سری S فروخته شد.

کنسول های X و سری X و سری S در تاریخ 10 نوامبر در سطح جهانی منتشر شده اند. کنسول پلی استیشن 5 اولین بار در تاریخ 12 نوامبر در آمریکای شمالی ، ژاپن ، سنگاپور ، نیوزیلند ، استرالیا و کره جنوبی منتشر شد و در سایر مناطق جهان در تاریخ 29 نوامبر عرضه شد. با توجه به اینکه این برآورد تنها اولین نسخه PlayStation 5 است ، نشان می دهد که فروش کنسول در این کشورها / مناطق بیش از کنسول جدید Microsoft است.

طبق گفته VG Chartz ، در زمان عرضه ، تعداد کنسول های پلی استیشن 5 فروخته شده در آمریکای شمالی ، استرالیا و نیوزیلند از تعداد پلی استیشن 4 در مدت مشابه بیشتر شده است. با این حال ، عرضه کنسول های نسل بعدی سونی کمتر از کنسول های PlayStation 4 در ژاپن ، سنگاپور و کره جنوبی است.

همزمان مایکروسافت با انتشار کنسول های Xbox و سری X رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرده است. در مقایسه با زمان عرضه Xbox One ، این شرکت قادر به فروش کنسول های بیشتری بود.

با وجود اپیدمی COVID-19 و کمبود موجودی کنسول ، آمار فروش کنسول هنوز بسیار جالب است. این ارقام توسط مرکز آمار VG Chartz تخمین زده می شود و بدون شک آمار دقیق تری از کنسول های بازی نسل نهم در آینده ارائه خواهد کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید